Лікар назвала найнебезпечніший вид перевтоми

На русском языке

Лікар назвала найнебезпечніший вид перевтоми
Лікар назвала найнебезпечніший вид перевтоми

Кваліфікований лікар-імунолог поділилася, що проблема перевтоми  в сучасному світі є дуже актуальною. Це з тим, що багатьом людям доводиться переробляти. Крім цього, впливає на нашу стомлюваність та неякісне харчування, малорухливий спосіб життя. А якщо сюди ще додати постійний стрес та розумову напругу, то ось вам ідеальні фактори для розвитку хронічної втоми.«Перевтома може бути вкрай небезпечною, оскільки стає причиною «розхитування» здоров’я та розбалансування всіх систем», — пояснює фахівець.

Вона додала, що існує розумова і фізична стомлюваність, з яких найнебезпечніша та, що не дає людині можливості «відпочивати мозком». Це призводить до постійної нервозності та напруги, що може негативно позначитися на якості сну або навіть спричинити депресію.

«При фізичній перевтомі досить просто добре відпочити, наприклад виспатися. З розумовим все складніше, воно часто розвивається непомітно», — розповідає лікар.

Експерт перерахувала головні симптоми, які можуть свідчити про хронічну розумову перевтому: дратівливість і головний біль, порушений апетит (він може зникати, або, навпаки, стає гіпертрофованим), труднощі із засинанням, апатія та байдужість до речей, які раніше викликали інтерес, повільність. Якщо ви помітили у себе подібні симптоми, то фахівець радить відразу звернутися за допомогою до лікаря. Це допоможе уникнути серйозніших проблем зі здоров’ям.

Джерело

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий