Як заощадити на їжі під час війни ці лайфхаки дуже допоможуть зберегти гроші

Ці поради допоможуть вам значно заощадити у тяжких умовах життя.

Як заощадити на їжі під час війни ці лайфхаки дуже допоможуть зберегти гроші
Як заощадити на їжі під час війни ці лайфхаки дуже допоможуть зберегти гроші

Ціни на продукти харчування зараз досить високі. Проте експерти з «бюджетування» радять кілька простих порад, які допоможуть заощадити на їжі.Ці поради від The ​​New York Times стануть у нагоді для оптимізації сімейного бюджету та уникнення зайвих витрат на харчування. Особливо за умов повномасштабної війни в Україні, повідомляє znaj.ua.

Зосередьтеся на приготуванні страв на дому. Це очевидно, але готувати самостійно майже завжди дешевше (і корисніше) у довгостроковій перспективі, ніж відвідувати ресторани чи замовляти їжу з доставкою. Нікуди не дітись, на жаль, без зменшення споживання м’яса.

Відома блогерка Тоні Окамото радить відмовлятися від м’яса хоча б 1-2 рази на тиждень. На її думку, це «єдина рекомендація, що повторюється знову і знову» у прочитаних кулінарних книгах.

«Якщо обходитися без м’яса кілька разів на тиждень, ви точно заощадите«, — каже вона.

Ситними джерелами білка можуть стати яйця, бобові та тофу – недорогі продукти з тривалим терміном зберігання.

Звичайно, слід уникати зайвих покупок. Експерти наголошують, що викидання їжі – це марнотратство грошей. Усвідомлення цього факту змусить двічі подумати, перш ніж купувати більше, ніж потрібно, або залишати продукти псуватися.

Правильно зберігайте продукти. Одні краще зберігати за кімнатної температури, інші – в холодильнику. І обмежте перекушування. Це може статися не відразу, але скорочення кількості перекусів і наступні скорочення покупок снеків істотно вплинуть на ваші витрати на продукти.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий