Сім способів позбутися від високого тиску в домашніх умовах

Сім способів позбутися від високого тиску в домашніх умовах
Сім способів позбутися від високого тиску в домашніх умовах

Іноді життєво важливо знати, як позбутися від високого артеріального тиску природними методами, яким легко слідувати все життя

У нормі артеріальний тиск становить менше 120/80 мм рт. Якщо ці показники вищі, то кров рухається по артеріях з більшою силою. Це збільшує тиск на ніжні тканини артерій, і кровоносні судини рано чи пізно пошкоджуються. Тому важливо навчитися контролювати свій кров’яний тиск в домашніх умовах.7 домашніх способів позбутися від гіпертонії в домашніх умовах:

Дотримуйтеся дієти DASH. Цей спосіб харчування складається з фруктів, овочів і цільнозернових. Обов’язково нежирні молочні продукти, м’ясо, риба, горіхи. Не можна оброблені, жирні, молочні, м’ясні страви. Відмовтеся від десертів і солодких напоїв.

Їжте менше солі. Зведення до мінімуму натрію допомагає від тиску. Замість цього використовуйте трави і спеції, щоб додати аромат. По можливості відмовтеся від оброблених продуктів на користь натуральних.

Постарайтеся схуднути. Надлишковий жир навколо талії званий вісцеральним жиром, має тенденцію обволікати органи черевної порожнини. Це може привести до проблем зі здоров’ям, включаючи високий кров’яний тиск.

Киньте палити. Кожна викурена сигарета підвищує тиск. Тому курці піддаються більш високому ризику гіпертонії, серцевого нападу, а також інсульту. До речі, пасивне куріння не виняток.

Менше пийте. Надмірне вживання алкоголю може викликати безліч проблем зі здоров’ям, включаючи високий кров’яний тиск. Крім того випивка знижує ефективність лікування гіпертонії.

Не нервуйте. Стрес підвищує кров’яний тиск, і якщо це відбувається часто, то, надовго. Визначте причину стресу, це може бути робота, сім’я. Здоровий спосіб зменшити стрес — це медитувати або займатися йогою.

Джерело
Оставьте комментарий