Навіщо потрібна електрична зубна щітка

Стоматологи в усьому світі рекомендують пацієнтам використовувати електричні зубні щітки замість мануальних. Сучасний девайс здатний комплексно очищати ротову порожнину в один рух руки, не вимагає особливих навичок і демонструє помітну ефективність. Науково доведено: електричні моделі справляються із завданнями на 80% ефективніше, ніж стандартні. 

Навіщо потрібна електрична зубна щітка
Навіщо потрібна електрична зубна щітка

Різноманітність моделей у продажу дозволяє знайти ідеальний гігієнічний прилад відповідно до особливостей зубів (наприклад, чутлива емаль), стану ясен, бюджету. Доступні та аргументовані ціни на зубні електрощітки на сайті Алло дають можливість придбати корисний девайс кожному покупцю. У чому переваги таких моделей, чим обґрунтовано їхню ціну, чи справді є користь? Розповідаємо нижче.Плюси та мінуси

Електрична зубна щітка ефективно очищає ротову порожнину внаслідок особливої ​​технології роботи. Щетинки в ній можуть вібрувати, пульсувати або обертатися, залежно від моделі. Можна виділити цілу низку переваг таких приладів:

  1. розм’якшують і видаляють навіть багатошаровий зубний наліт та камінь, не пошкоджуючи саму емаль;
  2. усувають до 99% бактерій та мікроорганізмів, добре освіжають та сприяють профілактиці гінгівіту;
  3. дбайливо, але ефективно відбілюють зуби, забезпечуючи сяючу, білу посмішку;
  4. делікатно масажують ясна, завдяки чому знижується ризик кровотеч, пародонтозу та пародонтиту;
  5. добре очищають не тільки зуби, але й всю порожнину рота, зокрема язик та внутрішній бік щік;
  6. легко добираються до важкодоступних місць на кшталт міжзубних проміжків і видаляють залишки їжі, бактерії, що накопичилися;
  7. мають кілька режимів чищення, завдяки чому легко вибрати потрібну функцію залежно від потреб (відбілювання, масажування, дбайливе очищення).

Електричні зубні щітки комплексно доглядають порожнину рота і добираються до таких місць, куди не дістають мануальні. Завдяки безлічі корисних функцій (індикатор натиску, таймер, звуковий сигнал) чищення зубів перетворюється на справжнє задоволення, що особливо важливо для маленьких дітей. При цьому час процедури зменшується майже вдвічі, що оцінять дорослі. Завдяки автоматичній роботі використання щітки вимагає мінімум зусиль, що важливо для людей зі складнощами з координацією рухів та хворими на суглоби. Чи є у електричних зубних щіток мінуси? Єдиним недоліком є ​​їхня висока ціна, порівняно з мануальними моделями. Однак електрощітки не потребують заміни кожні 2–3 місяці, як звичайні, тому подібні витрати швидко окупаються. Можна купити одну щітку та комплект насадок для всієї родини, що допоможе заощадити.

Висновки

Електрична зубна щітка — не хитрий рекламний хід, а справді корисний пристрій, який допоможе зберегти ротову порожнину в здоровому стані на довгі роки. Її висока ціна швидко окупається, а неперевершений результат не йде у порівняння з використанням мануальних моделей.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий