Магнітна буря червоного рівня триває на Землі як захистити організм

У вівторок, 5 грудня, на Землі триває потужна магнітна буря силою у 5 балів. Цей показник належить до червоного рівня геомагнітних штормів.

Магнітна буря червоного рівня триває на Землі як захистити організм
Магнітна буря червоного рівня триває на Землі як захистити організм

Магнітні бурі такої сили можуть впливати не лише на супутники та зв’язок, але й на самопочуття метеозалежних людей та осіб з хронічними захворюваннями.

Згідно з даними сервісу контролю за космічною погодою Meteoagent, потужність геомагнітних коливань знизиться 6 грудня – до чотирьох балів. Така сама магнітна буря триватиме й у четвер, 7 грудня.Симптоми впливу магнітної бурі:

  • Головний біль
  • Запаморочення
  • Порушення сну
  • Підвищена дратівливість
  • Збільшення частоти серцевих скорочень
  • Зниження артеріального тиску
  • Загострення хронічних захворювань

Якщо ви відчуваєте будь-які з цих симптомів, краще звернутися до лікаря.

Як захиститися від впливу магнітної бурі:

Якщо за прогнозами магнітна буря буде потужною, краще заздалегідь прийняти заходи для захисту свого здоров’я. Будьте обережні з фізичними навантаженнями. Під час магнітної бурі краще уникати інтенсивних фізичних навантажень, щоб не перевантажувати серце.

Пийте достатньо води. Магнітна буря може призвести до зневоднення, тому важливо пити достатньо води, щоб підтримувати водний баланс в організмі.

Вживайте продукти, багаті на магній. Магній допомагає організму протистояти впливу магнітної бурі. До продуктів, багатих на магній, відносяться горіхи, насіння, сухофрукти, бобові, зелені листові овочі.

Використовуйте заспокійливі засоби. Якщо ви відчуваєте погіршення самопочуття, можете прийняти заспокійливі засоби, такі як валеріана, меліса, пустирник.

Увага! Цей контент має виключно інформаційний характер і не містить жодних медичних порад. З приводу прийому ліків, встановлення діагнозів та інших медичних порад зверніться до лікаря.

Джерело

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий