Чи потрібно пити вітаміни влітку?

У літній період, коли світовий день збільшується та з’являється більший асортимент свіжих фруктів та овочів, багато людей не вважають необхідним пити вітамінні добавки. Однак відповідь на питання, чи потрібно пити вітаміни влітку, залежить від індивідуальних потреб кожної людини, дієти та стилю життя.

Які вітаміни найчастіше бувають дефіцитними в літній період? Якщо вашому харчуванню не вистачає різноманітності, наприклад, якщо ви не споживаєте достатню кількість овочів та фруктів, варто подумати про прийом вітамінів навіть улітку. Також якщо ви активно займаєтесь спортом, дотримуєтесь дієти, лікуєтесь, подорожуєте або перебуваєте на сонці довгий час, то теж варто додатково поповнити організм вітамінами і мікроелементами. І найлегшим способом буде вживання БАДів, наприклад, з iHerb. Тим більше що замовити в Україну з iHerb тепер легко. Замовлення робіть по інструкції, яку можете прочитати за посиланням, і вже через 10-14 днів отримаєте свою посилку з добавками.Які вітаміни потрібно пити влітку?

Улітку особливо важливо забезпечувати організм достатньою кількістю вітамінів, щоб підтримувати здоров’я та підвищити стійкість до шкідливого впливу сонця та високих температур.

Ось деякі вітаміни, які можуть бути особливо корисними влітку:

  1. Вітамін D. Він важливий для здоров’я кісток і допомагає забезпечити оптимальний рівень енергії. Однак влітку більшість людей проводять багато часу на сонці, що може сприяти природній синтезу вітаміну D у шкірі, тож якщо приймати вітамін D, то в мінімальному дозуванні. Усім іншим потрібний додатковий прийом вітаміну D навіть влітку.
  2. Вітамін С. Цей вітамін є антиоксидантом і допомагає підтримувати імунну систему. Він особливо важливий під час літнього активного способу життя і для захисту шкіри від ультрафіолетових променів.
  3. Вітамін Е. Вітамін Е також є потужним антиоксидантом, який може захищати клітини від ушкоджень, спричинених вільними радикалами. Він корисний для здоров’я шкіри, особливо в умовах сонця.
  4. Вітамін А. Цей вітамін допомагає зберігати здоров’я шкіри та зору, а також сприяє правильному функціонуванню імунної системи.
  5. Вітаміни групи В (наприклад, вітаміни В6 та В12). Вони можуть бути корисними для підтримки енергії та здоров’я нервової системи, особливо в умовах високої активності.

Хоча багато з цих вітамінів можна отримати з дієтичних джерел, у деяких випадках, особливо при певних дієтетичних обмеженнях або особливому стилі життя, може бути корисним вживати їх у формі добавок. Однак перед тим як починати вживати будь-які добавки, важливо проконсультуватися з лікарем або дієтологом.

Оставьте комментарий