Топ 5 книг про спритних та безстрашних героївТоп 5 книг про спритних та безстрашних героїв

Топ 5 книг про спритних та безстрашних героїв
Топ 5 книг про спритних та безстрашних героїв

Сміливі та безстрашні герої, які борються з несправедливістю цього світу, захоплюють! Персонажі, які стоять на варті правди, завжди дослухаються голосу совісті та мають чисте сумління. Саме тому важливо, щоб у пригодницьких романах для дітей головні герої виступали на боці добра та найвищих людських цінностей.


Герої дитячих книг, що живуть по совісті

Соціальна нерівність, несправедливість розподілу земних благ, при якій найбільше дістається багатіям, а бідним не залишається нічого, турбувала письменників різних епох. Класичний сюжет про народного героя Робіна Гуда у переказі класика літератури Олександра Дюма не залишить вас байдужими, якщо для вас правда – перш за все! У книзі «Робін Гуд» ми знайомимося з відчайдушним юнаком, вправним стрільцем з лука, який оселяється у хащах лісів разом з товаришами-розбійниками та карає усіх багатіїв. Робін Гуд має справедливу місію: він відбирає багатство у тих, в кого його понад міру та роздаровує бідним, які заледве зводять кінці з кінцями.

Вам точно захочеться провчити образників та поспівчувати героїні наступної книги, про яку ми поговоримо. Пампуха – образливе прізвисько, яке клеймом прилипло до пухкенької дівчинки Гані «завдяки» її вчительці. Мама дівчинки працює в пекарні, тож Гані частенько перепадає смачна свіжа випічка. Про булінг, несправедливе ставлення, ображання дітей дорослими та проблеми зі здоров’ям на тлі стресу читайте у гостросоціальній повісті «Пампуха» Алевтіни Шавлач.

Перелік книг дитячої літератури про справедливість неможливо створити без згадки про творчий доробок класикині дитячої літератури Астрід Ліндгрен. Розповімо сьогодні вам не про всім знаних Пеппі Довгопанчоху чи Карлсона, який живе на даху, а про сміливого детектива Калле та його подругу Єву-Лотту. Разом діти шукають правди, розслідують злочини і борються з побрехеньками дорослих. Заінтриговані? Тоді поспішіть взятися за першу книгу про Калле, а там не зчуєтеся, як прочитаєте усі три!

Сучасними казковими героями з книг, за яких хочеться вболівати, є герої з циклу книг про Останницю Кетрін Еплгейт. Книга «Останниця» – це захоплива мандрівка останньої істоти з роду дейрнів, яка отримала ймення Останниця. Дейрни живуть зграями, тож Останниця почувається дуже самотньо і щоб пересвідчитися, що вона остання з роду, вирушає у подорож-випробування. У ній вона знаходить друзів та розпізнає ворогів і врешті дізнається страшну таємницю…

Купити дитячу художню літературу про героїв з чистими помислами та серцем варто кожному. Книга «Чарлі та шоколадна фабрика» стала улюбленою для багатьох дітей та дорослих. Сором’язливий та чемний Чарлі, вихований у скромній та бідній, однак дружній, сім’ї, викликає симпатію та співчуття. Проте інші діти з роману ведуть себе дуже негарно, розбещені та егоїстичні, вони нехтують проханнями батьків, помикають ними та ігнорують суспільні правила. Але не хвилюйтеся, на кожного непослуха у цій книзі знайдеться справедливий та спостережливий Віллі Вонка, який приберіг особливе солодке покарання для кожного.Оставьте комментарий

Херсонский ТОП