На Миколаївщині реалізовуватимуть проект Модульний міст

На Миколаївщині реалізовуватимуть проект Модульний міст
На Миколаївщині реалізовуватимуть проект Модульний міст

Спільний проект «Модульний міст», розпочинають Держагентство відновлення України та корпорація The Conflict and Development Foundation за підтримки гранту від The Howard G. Buffett Foundation.

Проект допоможе налагодити логістику пріоритетними дорогами країни завдяки встановленню модульних конструкцій на місці зруйнованих внаслідок війни мостів.Інформація про це розміщена на сайті Центру транспортних стратегій.

Переправи буде змонтовано у Харківській, Миколаївській та Херсонській областях. Відповідний Меморандум підписали голова Агентства відновлення Мустафа Найєм та Йозеф Кінг – виконавчий директор CDF.

Фундація профінансує постачання 9 модульних мостів.

CDF придбає необхідне мостове обладнання у компанії Acrow Corporation, яка спеціалізується на виробництві модульних і тимчасових мостів для будівництва та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

“Цей проект – потужна підтримка невідкладного відновлення транспортної інфраструктури України американськими партнерами. Такі модульні конструкції надзвичайно варіативні, придатні для багаторазового використання та легко збираються. Наприклад, щоб змонтувати 1 переправу, достатньо команди з 5-10 осіб. Так само просто конструкцію можна демонтувати і перевлаштувати на іншій локації, коли Агентство отримає змогу повноцінно відбудувати об’єкт”, – зазначив голова Агентства відновлення Мустафа Найєм.

Джерело

Оставьте комментарий