Додатковий громадський транспорт з’явився в Херсоні

Додатковий громадський транспорт з'явився в Херсоні
Додатковий громадський транспорт з’явився в Херсоні

Херсон отримає 32 автобуси від Мадриду. Це гуманітарна допомога в рамках Механізму Цивільного Захисту Європейського Союзу.

Про це 29 квітня 2023 року повідомила пресслужба Мінінфраструктури. Автобуси використовувалися на маршрутах громадського транспорту іспанської столиці. Після технічного огляду та стабілізації безпекової ситуації вони стануть на маршрути.

«До України вже прибули 25 автобусів, і вони стали на баланс міста. Ще 7 автобусів від Іспанії Україна очікує найближчими днями. Російські окупанти, тікаючи з міста, фактично повністю розграбували комунальне майно.

Мінінфраструктури працює над забезпеченням базових умов для мешканців звільнених міст і здійснює координацію між місцевою владою та міжнародними партнерами. Стабільне транспортне сполучення та мобільність населення — серед наших пріоритетів. Дякую партнерам за підтримку українського народу», — наголосив Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

Володимир Шкаєв

Джерело

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий