Оновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення в Україні з 6 травня 2016 рокуОновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення в Україні з 6 травня 2016 року postachannya-xolodnou-vodi-ta-vodovidvedennya-v-ukrauni-z-6-travnya-2016-roku
Оновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення в Україні з 6 травня 2016 року

Оновлено Порядок формування тарифів на послуги постачання холодної води та водовідведення в Україні з 6 травня 2016 року  (Обновлен Порядок формирования тарифов на услуги поставки холодной воды и водоотвод в Украине с 6 мая 2016 года, 06.05.2016 )

НКРЕКП прийняло постанову від 10.03.16 р. № 303 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем)».

Цим Порядком визначаться механізм формування тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для суб’єктів господарювання незалежно від форми власності, які надають послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) та тарифи яким встановлюються НКРЕКП.

Цей Порядок застосовується під час установлення НКРЕКП тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води та/або водовідведення для вищезазначених суб’єктів господарювання та поширюється на таких суб’єктів під час розрахунку тарифів.

Для встановлення тарифів на послуги виконавець подає НКРЕКП заяву і розрахунки тарифів на послуги на планований період у паперовому та електронному вигляді за встановленою НКРЕКП формою з відповідними підтвердними матеріалами і документами, що використовувалися для розрахунків.

У тарифи включаються витрати на повірку, обслуговування і ремонт лічильників, у тому числі на їх демонтаж, транспортування та монтаж після повірки.

Джерело

 

Подписывайтесь на Telegram канал сайта Блокнот Херсона или в Viber

Оставьте комментарий