Без цієї довідки субсидії не бачити ПФУ нагадав про важливий нюанс

Без цієї довідки субсидії не бачити ПФУ нагадав про важливий нюанс
Без цієї довідки субсидії не бачити ПФУ нагадав про важливий нюанс

Що потрібно знати всім, хто планує звертатися за житловою субсидією.

У зв’язку із подорожчанням комуналки ще більше українців бажає отримати житлову субсидію. Пенсійний фонд нагадав про важливий нюанс, який слід знати під час звернення за допомогою.Українцям нагадали про нюанси оформлення субсидії, коли за адресою зареєстровано повнолітню особу, яка фактично там не проживає, повідомляє znaj.ua.

Фахівці ПФУ зазначили, що у такому разі у декларації необхідно вказати, що людина проживає окремо та підтвердити це відповідним документом. Це може бути довідка з місця роботи чи навчання.

Якщо документально підтвердити непроживання особи за адресою можливості немає, то процедура оформлення субсидії передбачає проведення обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства.

«У випадку, якщо людина не може надати підтверджуючий документ, що зареєстрована особа фактично не проживає за місцем своєї реєстрації (довідку з місця навчання або з місця роботи та ін.), житлова субсидія призначається на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства«, — йдеться у повідомленні.

Органи Пенсійного фонду України самостійно вживають заходів щодо отримання акта обстеження, але на період очікування документа розгляд заяви відкладається.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий