Стало відомо скільки ​​українців отримали дозвіл на роботу в Польщі у 2017 роціСтало відомо скільки ​​українців отримали дозвіл на роботу в Польщі у 2017 році

Кількість заяв порівняно з 2016 роком збільшилася більш ніж на третину.

За даними міністерства праці Польщі, в 2017 році польські підприємці заявили про намір надати роботу для близько 1,7 млн ​​українців. Повідомляє Tyzhden.ua з посиланням на Gazeta Prawna.

Повідомляється, що такі дозволи дають право працювати на законних підставах півроку протягом 12 місяців. Кількість заяв на роботу, в порівнянні з 2016 роком, збільшилася більш ніж на третину. Тільки першій половині 2017 року понад 91 тисячу дозволів отримали українці, що становить 85% від усієї кількості. Ця кількість дозволів всього на 15 тис. нижче, ніж за весь 2016 рік.

“Хвиля міграції зі Сходу, крім зменшення дефіциту робочої сили, також позитивно впливає на стан системи соціального забезпечення завдяки внескам, які виплачують іммігранти. 308 тис. українців кінці вересня 2017 були застраховані в Управлінні соціального страхування, їх кількість протягом року збільшилася приблизно на 130 тис.”, – повідомляє видання.

Нагадаємо, раніше голова правління Національного банку Польщі Адам Глапінскій заявив, що робоча сила з України вкрай потрібна для забезпечення і збереження економічного зростання в Польщі.

Домашний кабинет

Когда поиск работы в социальных сетях действительно работает
Прогноз вакансий по Херсону и другим городам Украины
Робочий день в Україні подовжать а літні канікули скоротять? (Огляд преси)
За что украинцы ценили работодателей в 2016 году
ТОП самых редких и интересных профессий в Украине
Как оплачивают декретный отпуск в украинских компаниях?
Продаж овочів і фруктів із власної садиби не оподатковується!
Три совета как искать работу в другом городе
Рынок труда пустеет какие профессии сейчас востребованы в Украине

Оставьте комментарий