Міноборони почало розробку моделі Системи інтегрованої оборони

У Міноборони розповіли про розробку моделі Системи інтегрованої оборони.

Міноборони почало розробку моделі Системи інтегрованої оборони
Міноборони почало розробку моделі Системи інтегрованої оборони

У Міністерстві оборони України повідомляють, що під головуванням заступника міністра оборони України Станіслава Гайдера відбулося стартове засідання робочої групи з розробки моделі Системи інтегрованої оборони, повідомляє Економічні новини.Система інтегрованої оборони спрямована на посилення військової, геополітичної та економічної спроможності України. У рамках розробки моделі планується напрацювати низку пропозицій стосовно змін законодавства і підготовити відповідні політики для розбудови інтегрованої екосистеми оборони, яка посилить військову та інституційну міць держави.

Заступник міністра оборони України розповів, що всі ключові проєкти інституційного розвитку Міноборони розробляються із урахуванням візії майбутньої моделі.

Розробляючи модель ми діємо системно та інтегровано – всі ключові проєкти інституційного розвитку Міноборони розробляються із урахуванням візії майбутньої моделі. Визначено п’ять пріоритетів, які треба пропрацювати, щоб побудувати якісну інтегровану модель, – сказав Станіслав Гайдер.

У Міноборони розповіли, що робоча група працюватиме за п’ятьма головними напрямками: воєнна політика, інституційність та міжнародне співробітництво; військово-технічна політика; політика управління людським капіталом; політика управління оборонними ресурсами; національний спротив. У робочу групу увійшли 176 представників від ключових оборонних відомств, міністерств, наукових та дослідницьких установ.

Оставьте комментарий