Два Супермісяці та невидимий Молодик коли і за чим спостерігати у серпневому небі

У серпні можна спостерігати за Супермісяцем та невидимим Молодиком. Повний Місяць може надати людині додаткової енергії та зробити її імпульсивною.

Два Супермісяці та невидимий Молодик коли і за чим спостерігати у серпневому небі
Два Супермісяці та невидимий Молодик коли і за чим спостерігати у серпневому небі

Супермісяцем називають явище, коли молодий або повний Місяць у своїй орбіті знаходиться на мінімальній відстані від поверхні Землі (відстань менше ніж 360 000 кілометрів). Time and Date опублікувало дати, коли можна побачити незвичне явище.Повний Місяць у серпні називають осетровим, тому що в цей час є велика кількість осетрових риб у водоймах. Його також називають Зерновий, Кукурудзяний Місяць та Місяць Блискавки.

Супермісяць можна побачити два рази: 1 серпня о 21:31 та 31 серпня о 4:35 за київським часом.

31 числа Місяць буде насиченого блакитного кольору, тому його ще називають «блакитний Місяць». Дехто вважає, що він став блакитним через виверження вулкана, а інші стверджують, що походження цього терміну означає, подію, яка ніколи не відбудеться.

Також у серпні можна буде спостерігати явище, яке називають Невидимим Молодиком. Воно також відоме як «Мікромісяць», «міні-Місяць» або «міні-Молодик» – це коли повний або молодий Місяць знаходиться у точці орбіти, яка розташована на максимальній відстані від Землі, тобто центр небесного тіла знаходиться на відстані більше ніж 405 000 кілометрів.

Оскільки Мікромісяць знаходиться далі, він виглядає приблизно на 14% меншим, ніж Супермісяць. Крім того, освітлена область здається на 30% меншою, тому вона може виглядати дещо менш яскравою.

Молодий Місяць можна побачити, коли Сонце і Місяць знаходяться на одній лінії, а Сонце і Земля знаходяться на протилежних сторонах Місяця. 

В цю мить Місяць знаходиться в такій позиції відносно Землі, що люди бачать лише його сторону, яка вкрита тінню. В той час як Сонце освічує його зворотний бік

Серпневий Молодик очікується о 12:38 16 серпня.

Джерело
Оставьте комментарий