Як обрати спортивні чоловічі шорти

Як обрати спортивні чоловічі шорти
Як обрати спортивні чоловічі шорти

До спортивних чоловічих шортів висувається чимало вимог. Крім зручної посадки, вони повинні добре відводити вологу, мати достатній повітрообмін та зберігати форму після прання. Довжина, модель та тип тканини шорт для чоловіків залежать від особливостей спорту. Розглянемо докладніше тонкощі вибору, а для тих, хто не знаєте, де придбати якісні та зручні трикотажні шорти, рекомендуємо заглянути до каталогу інтернет-магазину Indena: https://indena.com.ua/ua/g87638409-muzhskie-shorty.

Особливості чоловічих шорт для фітнесу

Перший критерій при виборі чоловічих шортів для фітнесу — зручна посадка. Вона забезпечується правильно підібраним розміром та еластичністю тканини. У заняття фітнесом часто входить комплекс на розтяжку, тому шорти повинні мати високу розтяжність. Такі властивості притаманні виключно синтетичним тканинам. Пам’ятайте, чоловічі шорти для фітнесу не можуть відшиватися з натуральної бавовни або бамбука.

Те, наскільки шорти для чоловіка будуть комфортними, також залежить від якості пошиття. Шви у спортивних моделях мають бути плоскими та еластичними, це дозволить уникнути натирання шкіри при активних рухах.

Найбільш підходящими тканинами для пошиття спортивних чоловічих шортів є еластан, дазел, поліестер і віскоза. Такі матеріали не вбирають, а відводять вологу, добре пропускають повітря, досить легкі та не втрачають форму при численних циклах прання.

Особливим вимогам повинні відповідати чоловічі та хлопчачі шорти для бігу. З внутрішньої сторони має бути передбачена легка сітка, що забезпечує повітрообмін. Оптимальний варіант тканини для чоловічих та хлопчачих шортів — Micro Soft.

Переваги трикотажних шортів для чоловіків

Вільні трикотажні шорти для чоловіків вважаються універсальною річчю для непрофесійних занять спортом. Трикотаж, що використовується для пошиття, має високі тактильні властивості, підходить для спортивних занять як у спортзалі, так і на вулиці.

При виборі трикотажних чоловічих шортів віддайте перевагу моделі середньої довжини з широкою прихованою резинкою та додатковим шнурком. Ця комбінація дозволить регулювати об’єм у верхній частині, враховуючи інтенсивність навантаження.

Зверніть увагу, що у трикотажних спортивних моделях не повинно бути металевих декоративних чи функціональних деталей, наприклад, блискавок та кнопок.

Подписывайтесь на Telegram канал сайта Блокнот Херсона или в Viber

Оставьте комментарий