Що не можна робити під час зарядки смартфона – не всі про це знають

Що не можна робити під час зарядки смартфона – не всі про це знають
Що не можна робити під час зарядки смартфона – не всі про це знають

Здавалося б, що складного в зарядці телефону – встромили шнур у смартфон, а блок у розетку, і далі думаємо нічого і робити не потрібно, але це не так. Я спробую розповісти про деякі нюанси, а ви поправите мене, і додайте те, чого можливо я пропустив.

  • Ніколи не підвішуйте телефон на кабелі! Кабель це життя не додасть, а роз’єм на самому телефоні з часом розіб’ється. Перелом кабелю може призвести до короткого замикання, як наслідок вихід з ладу зарядного пристрою, або, що ще гірше, самого телефону.
  • Якщо телефон чи область батареї гарячі, то ставити такий пристрій на зарядку не рекомендується. Навіть користуватися таким пристроєм не варто! Якщо телефон нагрівся, то найкраще його просто вимкнути або хоча б перевести в режим економії енергії. З цієї причини не варто класти мобільні пристрої під подушку, щоб уникнути перегріву.
  • Ніколи не заряджайте телефон у приміщеннях з підвищеною вологістю, це – ванна кімната, вбиральня, кухня. Особливо уперті, можу приймати ванні, і при цьому користуватися смартфонами, та/або ставити на зарядку та тримати телефон у руках, а це ще й небезпечно для вашого життя!
  • Ніколи не залишайте смартфон на зарядці, якщо у вас немає можливості контролювати її (хоча б періодично). Все можливе, наприклад якщо вийде з ладу контролер заряду, то батарея може і вибухнути, що може призвести до пожежі.

Джерело

Від чого залежить швидкість домашнього інтернету

Оставьте комментарий