Порівняння Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro який смартфон швидшийПорівняння Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro який смартфон швидший

Порівняння Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro який смартфон швидший
Порівняння Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro який смартфон швидший

Смартфони Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro – найновіші флагмани китайського виробника. Хоча обидва пристрої отримали процесор Snapdragon 855, однак їх цінник відрізняється майже на 100 доларів, повідомляе 24tv.ua.

Автор YouTube-каналу Tech/NickBrazer вирішив з’ясувати, який із смартфонів все ж швидше.

Умови тесту. Щоб порівняння було об’єктивним, використовувалися версії смартфонів з 8 ГБ оперативної пам’яті. На пристроях задали однакові налаштування і встановили однакові додатки. Навіть шпалери на апаратах були ідентичні.

Завантаження та розблокування. З вимкненого стану Redmi K20 Pro завантажується трохи швидше Xiaomi Mi9. Розблокування підекранним сканером відбитків пальців і розпізнаванням особи відбувається з практично однаковою швидкістю.

Порівняння Xiaomi Mi9 та Redmi K20 Pro – дивіться відео

Робота з додатками. При запуску різних додатків смартфони теж на рівних: у деяких програмах швидше справляється один апарат, а в інших – другий.

Відмінності помітні після повторного запуску додатків. Redmi K20 Pro в більшості випадків спритніше завантажує їх з пам’яті, в той час як Xiaomi Mi9 окремі програми і зовсім закрив.
Оставьте комментарий

Херсонский ТОП