Xiaomi випустила розумну газову плиту з високим ККД

Xiaomi випустила розумну газову плиту з високим ККД
1Xiaomi випустила розумну газову плиту з високим ККД

Ще однією новинкою Xiaomi стала газова плита Mijia S2. Вона отримала кілька розумних функцій та оптимізовані конфорки, які, за заявою бренду, відчутно покращують теплову ефективність кухонного приладу. Компанія розповіла про ключові особливості новинки та назвала її роздрібну ціну.Відповідно до специфікації, ККД плити становить 65% – це верхня межа ефективності для приладів такого типу. Для досягнення такого високого показника конфорки особливої форми були виготовлені з потовщеного металу, а підставка для посуду з латуні. Теплова потужність Mijia S2 складає 5200 Вт при використанні природного газу та 4800 Вт при роботі на зрідженому паливі.

Ручки дозування газу крутяться на 270°, забезпечуючи тонке налаштування температури кожної конфорки. Лицьова панель плити покрита загартованим склом, тому її легко доглядати. Серед функцій безпеки виробник відзначає захист від випадкового займання і той факт, що плита пройшла шість тестів на герметичність газової магістралі.

Список розумних функцій включає нагадування про зарядку акумулятора і про те, що вогонь горить більше години (через програму Mijia). Ціна новинки у Китаї становить $118.

Джерело: Технофан

Оставьте комментарий