Vodafone інтегрує криптогаманці та sim-карти що це змінить для користувачів

Британська міжнародна телекомунікаційна компанія Vodafone оголосила про плани інтегрувати криптовалютні гаманці в SIM-карти з модулем ідентифікації абонента.

Vodafone інтегрує криптогаманці та sim-карти що це змінить для користувачів
Vodafone інтегрує криптогаманці та sim-карти що це змінить для користувачів

Така ініціатива – це способи компанії використати технології блокчейн для покращення функціональності смартфонів.

Як повідомив Девід Палмер, керівник блокчейну Vodafone, під час інтерв’ю Yahoo Finance Future Focus, компанія збирається використовувати криптографію, яка вже доступна в SIM-картах, щоб полегшити цю інтеграцію.



План полягає в тому, щоб підключити SIM-карту не лише до цифрової ідентифікації користувача, але й безпосередньо до мереж блокчейну, що може кардинально змінити спосіб доступу користувачів і використання цифрових валют.

Що це дає?

Інтеграція криптовалютних гаманців та платіжних рішень на основі блокчейну безпосередньо в SIM-карти мобільних телефонів – це те, що може оптимізувати і зробити зручнішим використання крипто-платежів. Це важливо як для продавців, так і для споживачів. .

Така інтеграція може запропонувати більш безпечний і зручний спосіб керування криптовалютними активами, а також допоможе впоратися з одним із найгостріших і невідкладних проблем у секторі цифрових активів: постійна відсутність справді масштабованої утиліти в контексті щоденних платежів за товари та послуги.

Палмер прогнозує, що до 2030 року в усьому світі буде близько восьми мільярдів смартфонів, кожен з яких потенційно буде оснащений цією передовою технологією SIM-карти.

Досвід інших компаній

Vodafone – не перша компанія, яка впроваджує криптовалюти та блокчейну на своїх SIM-картах. Раніше цього року іспанська транснаціональна телекомунікаційна компанія Telefónica співпрацювала з децентралізованою мережею Oracle Chainlink, щоб забезпечити безпеку від хаків і експлойтів, пов’язаних із Web3, зокрема атак «SIM Swap».

У 2019 році Samsung оголосила, що її смартфон серії Galaxy S10 матиме функції гаманця для Ethereum, Bitcoin і двох інших токенів. Подібним чином американський стартап VaultTel представив апаратний криптовалютний гаманець, призначений для розміщення в лотку SIM-картки мобільного телефону.

Джерело: bibliotech.com.ua





Оставьте комментарий