Тайвань стане першою країною яка дозволила банкам проводити криптооперації

На русском языке

Тайвань стане першою країною яка дозволила банкам проводити криптооперації
Тайвань стане першою країною яка дозволила банкам проводити криптооперації

Головним регулятором криптовалюти в країні стане Комісія з фінансового нагляду.

Уряд Тайваню заявив про надання дозволу традиційним банківським установам проводити торгівлю криптовалютою. Операції стануть доступними в вересня цього року. Це перший подібний досвід у світі.До вказаної дати уряд країни не дозволить банкам співпрацювати з криптобіржами й надавати криптопослуги. Зазначається, що головним регулятором криптовалюти у Тайваню стане Комісія з фінансового нагляду.

«Вже у вересні цього року опублікують документ «Купівля і продаж криптовалют у банківській сфері», що дозволить банкам на законному рівні надавати інструменти для торгівлі крипти», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що наразі 27 бірж працюють під керівництвом Комісії з фінансового нагляду. Проте які самі, не повідомляється. Повних їх перелік буде відомий ближче до вересня. 

 Мільярдер Браян Армстронг про криптовалюту

Американський бізнесмен, мільярдер та генеральний директор криптовалютної платформи Coinbase Браян Армстронг сказав, що за його власним прогнозом вже через 10 років 2-3 мільярди людей у світі будуть користуватися криптовалютою. А все тому, що будуть знайдені нові способи використання цієї цифрової валюти.

Він також сформував основні складові успіху криптовалюти:

  • масштабованість протоколів L2;
  • нормативна ясність;
  • зручність використання.

Джерело

Оставьте комментарий