КРАІЛ продовжує боротьбу з нелегалами та долучається до спільної заяви GREF щодо операторів — порушників

КРАІЛ продовжує боротьбу з нелегалами та долучається до спільної заяви GREF щодо операторів - порушників
КРАІЛ продовжує боротьбу з нелегалами та долучається до спільної заяви GREF щодо операторів — порушників

Боротьба з нелегалами наразі є найбільш серйозною проблемою української гемблінг-індустрії, що кілька років тому почала непростий шлях легалізації.

Саме наявність на ринку тих, хто працює без дотримання чинного законодавства та створених КРАІЛ принципів відповідальної гри, не сплачує податки та не отримує ліцензії на діяльність, кидає тінь на всю сферу. І тому комісія, UGC намагаються вживати різноманітних заходів задля викорінення з гральної індустрії тих, хто не готовий підпорядковуватися встановленим вимогам, працювати чесно та прозоро, дбати про права і обов’язки клієнтів, перераховувати кошти в держбюджет.



Спільна заява регуляторів, що є учасниками GREF

КРАІЛ як національний регулятор часто долучається до різноманітних ініціатив та міжнародних заходів, намагаючись переймати досвід інших країн та розповідаючи про власні надбання. Нещодавно в комісії заявили, що долучились до спільної заяви, створеної регуляторами, що є учасниками Gaming Regulators European Forum. В документі відображено стурбованість регуляторів гемблінг-індустрії діяльністю порушників, що працюють нелегально.

Головне завдання заяви – крок до забезпечення найвищого рівня захисту клієнтів органами, що виконують регулюючу функцію в різних країнах, через створення соціально відповідального та цілком безпечного ігрового середовища. Регулятори мають різну нормативну базу, проте мета в них одна і тому актуальною є взаємодія та єднання проти нелегалів на ринку.

Чому КРАІЛ долучилась до заяви

Співпраця регуляторів дасть змогу посилити боротьбу та зробити її більш ефективною завдяки організації зустрічей, в процесі проведення яких структури матимуть змогу обмінюватися досвідом та корисною інформацією, координувати дії та впроваджувати в практику ідеї.

В заяві зазначено, що саме так можливо поступово мінімізувати кількість порушників на ринку та звести нанівець шкоду, яку вони приносять як індустрії загалом, так і клієнтам. Водночас кожен регулятор може вирішувати самостійно, які дії вважати незаконними, до яких заходів вдаватися та які інструменти використовувати в своїй боротьбі. З огляду на те, що будь-яка діяльність регулятора базується на чинному законодавстві країни, серйозних розбіжностей вдасться уникнути.

Вказану заяву готували протягом кількох попередніх засідань GREF, присвячених питанням правозастосування в гемблінг-індустрії в 2022 році. Саме тоді КРАІЛ було ініційовано долучення до заяви та закладено фундамент для плідної співпраці.





Оставьте комментарий