Антон Кучухідзе розповів про важливість налагодження міжнародних зв’язків у сфері азартних ігор

Антон Кучухідзе розповів про важливість налагодження міжнародних зв’язків у сфері азартних ігор
Антон Кучухідзе розповів про важливість налагодження міжнародних зв’язків у сфері азартних ігор

Міжнародний досвід в гемблінг-індустрії наразі може бути дуже корисним для України, де процес легалізації розпочався нещодавно і для налагодження роботи ринку потрібно ще ініціювати чимало змін.

Голова UGC Антон Кучухідзе акцентує увагу на важливості міжнародних зв’язків. Взаємодія з іноземними партнерами, регуляторними органами, гемблінг-операторами та спілками може дати корисний досвід та знання, допомогти у вирішенні певних питань, налагодженні бізнес-процесів, створенні законодавчого поля для функціонування ринку. А ще це прекрасна можливість для привернення уваги іноземних інвесторів.Міжнародна взаємодія як можливість отримати досвід і знання

Протягом 2022 року українська гральна індустрія, попри війну та викликані нею складнощі, продовжила працювати. Про результати роботи можна почитати в статті. Проте наразі невирішеними ще є питання створення справедливої системи оподаткування, боротьби з нелегалами, кризи наземних закладів тощо.

Представники гемблінг-операторів бачать такі переваги налагодження міжнародних зв’язків:

  • Участь у форумах і засіданнях профільних органів – як можливість дізнаватися про нові тренди в сфері, знайомитися з потенційними партнерами та інвесторами, спілкуватися з колегами, створювати колаборації, разом реалізовувати різні проєкти.
  • Донесення до міжнародної спільноти позиції України у визвольній боротьбі – необхідності розірвати зв’язки з РФ та ігнорувати агресора у світі, важливості нашої перемоги та допомоги державі. Завдяки просвітницькій роботі операторів все більше ринків в різних країнах блокують компанії з РФ, перераховують великі суми для підтримки біженців тощо.
  • Презентація власних продуктів, пошук нових напрямків для росту.
  • Інтеграція контенту – нових ігор, інструментів для створення ефективного сервісу та захисту даних, безпеки.
  • Обмін даними та досвідом в боротьбі з нелегалами – так, КРАІЛ часто приймає участь в різноманітних заходах, де регулятори та представники держорганів, спілок обмінюються списками порушників, діляться знаннями, розповідають про ефективні інструменти та заходи.

Українська індустрія азартних ігор наразі знаходиться на етапі формування й інтеграції в міжнародну спільноту. Але вже сьогодні можна спостерігати позитивні зміни на ринку і вплив на гемблінг світових тенденцій. Взаємодія з різними організаціями є обов’язковою умовою створення ще одного сегменту чесного та соціально відповідального бізнесу, який позиціонуватиме себе як сфера безпечних розваг і підтримуватиме країну.

Оставьте комментарий