Що чекає на українців взимку Шмигаль зробив важливу заяву

Українці отримали дуже важливу заяву від голови Кабміну

Що чекає на українців взимку Шмигаль зробив важливу заяву
Що чекає на українців взимку Шмигаль зробив важливу заяву

За словами глави Кабінету Міністрів Дениса Шмигаля, Україна робить значний прогрес у підготовці до опалювального сезону. Згідно з повідомленням, 80% необхідного обсягу газу вже завантажено, що забезпечує стабільну подачу газу для потреб опалення та енергетики.



Дану інформацію розмістили на сайті «online.ua»

Також триває процес відновлення енергетичної інфраструктури: за останні сім місяців відремонтовано 14,5 тис. км повітряних ліній, підстанцій та електроустаткування. Здійснюється посилена охорона енергетичних об’єктів для забезпечення їхньої безпеки.

Нацкомпанія «Укренерго» виконала близько 60% запланованих робіт із відновлення мережі, і вони йдуть за графіком. Очікується, що ці відновлювальні роботи додадуть потужності енергосистемі на 1,7 ГВт, зміцнивши енергопостачання країни.

Денис Шмигаль повідомив, що роботи з підготовки до майбутньої зими та теплопостачання ведуться. Ремонти теплоелектроцентралів (ТЕЦ), котелень та теплових електростанцій виконуються в плановому порядку. До газосховищ надійшло 11,7 млрд кубометрів газу, що становить майже 80% від потреби. Крім того, уряд прагне досягти 1,8 млн. тонн вугілля на складах, щоб забезпечити достатнє постачання паливом.

Глава уряду закликав відповідальні міністерства та енергетичні компанії, у тому числі Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури, Міненерго, «Укренерго» та «Нафтогаз», працювати разом, сконцентрувати зусилля та мобілізувати ресурси для забезпечення безперебійного та безперебійного енергопостачання у майбутній опалювальний сезон.

Источник




Оставьте комментарий