Принципи правильного та здорового харчування

На русском языке

Інвестиції у власне здоров’я — дотримання режиму праці та відпочинку, спорт і, звичайно, правильне харчування. Причому, якщо дотримуватися певних принципів, немає необхідності проводити у плити годинник безперервно. Натомість у майбутньому ви зможете економити на походах до лікаря та покупки дорогих ліків.

Принципи правильного та здорового харчування
Принципи правильного та здорового харчування

Визначте баланс калорій

Відомо, що організму потрібен певний запас енергії для здійснення звичних щоденних процесів. Калорії ми отримуємо з продовольства. За їх надлишку організм починає накопичувати зайвий жир. Визначити свою добову норму можна скориставшись онлайн-калькулятором. Зверніть увагу, що чоловіки вимагають більше енергії ніж жінки. При цьому калькулятор бере до уваги такі моменти, як вік та вид діяльності. Порада: якщо паралельно хочете схуднути, підраховано кількість калорій можна зменшити на 200.Частота їди

Кардинально неправильно з’їдати весь обсяг калорій за один прийом, наприклад — увечері. Бажано розподілити їх на весь день. Дієтологи радять харчуватися нерідко і невеликими порціями. Оптимально – п’ять разів на день. Причому три з них — це основні прийоми їжі, решта — перекушування. Розмір порцій при основному харчуванні повинен бути не більше ніж з долоні. Це стосується м’яса. Щодо овочів — їх можна їсти практично у необмежених кількостях. Чим більше клітковини в організмі, тим краще для кишечника та загального самопочуття.

Відмовтеся від шкідливого жиру

А саме – використовуйте правильні методи приготування їжі. Для цього можна вибрати та  купити гриль в Одесі , звернути увагу на духові шафи або електропічки. У них можна обсмажити чи запекти м’ясо, рибу, приготувати корисні десерти. Відмова від шкідливого жиру це користь для серцево-судинної системи, захист від можливого розвитку атеросклерозу, а також можливість запобігти розвитку онкологічних процесів, оскільки в організм більше не надходять канцерогени.

Правильний раціон

Зробіть харчування збалансованим. У раціоні повинні бути складні вуглеводи, такі як цільнозернові хлібці або круп’яні каші, білок у вигляді м’яса, горіхів, жирної морської риби, а також корисні жири — це авокадо, горіхи і морська риба. Розбавляйте все достатньою кількістю свіжих овочів та фруктів. Наголошуйте на зелені. Їх можна їсти у необмеженій кількості.

Стоп-продукти

Зверніть увагу на продукти, які потрібно категорично прибрати зі свого раціону. Це магазинна ковбаса, копченості, солодкі газовані напої, будь-які батончики та шоколадки, фастфуд. Вони насичують простими вуглеводами, забезпечують різкий стрибок глюкози, дарують уявний приплив енергії, а потім кидають стан стресу. Після цього організм вимагає нової порції шкідливої ​​їжі і як результат накопичує зайві кілограми.

Розумний шопінг

Робити закупівлю продуктів бажано за списком. Вирушаючи в магазин Алло в Одесі, потрібно точно розуміти, що з обладнання та продуктів вам справді необхідно. Тут же можна доглянути собі гарний посуд, з якого приємніше їсти з думкою про турботу про власний організм.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий