Споживчий кредит без забезпечення в Ощадбанку Росії

Споживчий кредит без забезпечення в Ощадбанку Росії

Ощадбанк останнім часом дивує в хорошому сенсі цього слова: незважаючи на імідж мало не державної та забюрократизованою організації, якість наданих Ощадбанком послуг зростає. І не тільки якість. Останнім часом Ощадбанк впевнено конкурує з іншими банками по всьому спектру банківських продуктів. У цій статті ми розповімо про споживчі кредити Ощадбанку: основні умови кредитування та переваги його пропозицій порівняно з іншими банками.

Отже, в чому зручність оформлення споживчого кредиту саме в Ощадбанку? Ось дві основні переваги:
1. Споживчий кредит може бути виданий майже «на кожному розі» – у Сбербанку так багато філій і додаткових офісів, що навіть не варто питати «а де оформити кредит в Ощадбанку?» чи «як пройти в Ощадбанк?».
2. Процентна ставка за споживчими кредитами Ощадбанку Росії – одна з найнижчих на ринку.
Список тих, хто може оформляти споживчі кредити в Ощадбанку, вражає: громадяни України, які прописані в містах, де присутні відділення Ощадбанку. Майже хто завгодно, простіше кажучи. Але тут же починаються обмеження. Вік потенційних позичальників — від 21 року до 52 років (не включаючи 52 — тобто 51 рік і 364 днів) — для жінок. З 21 до 57 років (точно так само — рівно в 57 років кредит вам не видадуть) — для чоловіків. Загальний стаж роботи бере споживчий кредит в Ощадбанку позичальника — не менше одного року за останні п’ять років, і термін роботи на поточному місці роботи — не менше шести місяців.

Документи, які будуть необхідні для оформлення заявки на споживчий кредит, стандартні: паспорт, ІПН, якщо позичальник є індивідуальним підприємцем. Важливий момент для підприємців! Якщо у вас порожні («нульові») декларації, з імовірністю 99,99% вам не вдасться отримати кредит. Ощадбанк – дуже серйозний банк, діє чітко і офіційно: немає оборотів по звітності — це означає, що вони не існують взагалі, а значить, і доходів у вас немає взагалі. Також будуть потрібні завірена копія трудової книжки та свідоцтво про звільнення від військового обов’язку та/або набору на військову службу, або документи про проходження військової служби, якщо ви – чоловік у віці до 27 років.

Примітка: якщо ви працюєте за сумісництвом або договором підряду, ви можете надати копії відповідних (трудових, підрядних) договорів та довідки про виплачені вам гонорари (або розрахункові документи, що підтверджують отримання вами грошей) – все це буде сприяти прийняттю позитивного рішення, і підвищення суми кредиту.

Одна з маркетингових «фішок» Ощадбанку – це відсутність комісій за кредитами. Насправді, є відомості, що, коли ви оформляєте кредитну заявку, вам пропонують оформити страхування життя і здоров’я і натякають, що «з допомогою страховки» шансів на отримання кредиту значно більше. Деяким відверто кажуть «не оформіть страховку, не отримаєте кредит». Розмір страхової премії теж відразу не оголошують (типу, він буде розрахований на момент видачі кредиту з допомогою комп’ютера). Обов’язково зверніть на це увагу, коли будете оформляти заявку на кредит.

З досвіду клієнтів, швидко і дешево виходить оформити споживчий кредит в Ощадбанку тим, у кого є його зарплатні картки, або вже отриманий і оплачений кредит. В інших випадках ймовірність того, що вам відмовлять, вище, гранична сума менше, ніж хотілося б, терміни розгляду заявок значно більше.Оставьте комментарий