Вчені назвали групу крові якої категорично протипоказаний алкоголь

RU

Вчені назвали групу крові якої категорично протипоказаний алкоголь
Вчені назвали групу крові якої категорично протипоказаний алкоголь

Вчені не радять нікому зловживати спиртними напоями. Але є група крові, власникам якої краще зовсім відмовитись від алкоголю. Йдеться про другу групу крові, передає Sports.kz з посиланням на Rbc.ua.Про це повідомляє Freeads.World.

Вчені вважають, що через особливості роботи надниркових залоз у людей з другою групою крові в крові недостатньо глюкози, і вони на підсвідомому рівні намагаються компенсувати його алкоголем.

Крім того, власникам другої групи крові дуже просто скинути стрес за допомогою міцних напоїв. Згодом це може стати звичкою і викликати алкоголізм.

Американський психолог Морзе вивчив дані пацієнтів, які лікувалися від алкоголізму в США та Японії, і майже половина з них – люди з другою групою крові. Ці дані справедливі для всього світу методом простої екстраполяції.

Але це не означає, що людям з іншими групами крові можна без проблем вживати алкоголь. Наприклад, людям із першою групою крові шкідливо пити спиртне через схильність до проблем роботи шлунково-кишкового тракту, з третьою — через захворювання серця та печінки.

Найбільш стійкими до алкоголю вважаються люди з четвертою групою крові. Але їм також лікарі не рекомендують зловживати алкоголем.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий