В Україні заборонили штрафувати за несплату комуналки під час війни

В Україні заборонили штрафувати за несплату комуналки під час війни
В Україні заборонили штрафувати за несплату комуналки під час війни

Українців під час війни не штрафуватимуть за несплату чи не повну оплату комунальних послуг. Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабміну, поінформував міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.За його словами, населення України не повинно під час війни нести додаткове фінансове навантаження.

«Уряд ухвалив рішення заборонити нарахування, стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної чи неповної оплати за житлово-комунальні послуги», — заявив міністр.

Це означає, що якщо українці несвоєчасно сплатять послуги ЖКП, їм нічого не відключатиме. Щоправда, Чернишев наголосив, що громадян України просять все ж таки по можливості оплачувати послуги ЖКП.

Питання оплати ЖКП після вторгнення Росії в Україну постало дуже гостро для багатьох українців. Чимало українців під час війни втратили роботу і не можуть платити за комуналку.

Раніше Центр протидії дезінформації при РНБО заявив, що військовий стан, який нині діє в Україні, нікого не звільняє від обов’язку платити за комунальні послуги. Плата за комуналку залишається одним з обов’язкових щомісячних платежів.

Джерело: biz.today.ua

Оставьте комментарий