Підвищення тарифів відкладуть експерт сказав коли і наскільки злетить вартість світла

RU

Допомоги Заходу цілком достатньо за ефективного використання, щоб забезпечити відновлення енергосистеми без підвищення тарифів, заявив Олександр Хмелевський.

Підвищення тарифів відкладуть експерт сказав коли і наскільки злетить вартість світла
Підвищення тарифів відкладуть експерт сказав коли і наскільки злетить вартість світла

Підвищення тарифів відкладуть: експерт сказав, коли та наскільки злетить вартість світла
Тариф на електрику може підскочити до 3.5 грн за кВт.Підвищення цін на світ можливе з 1 липня чи пізніше. Тариф на електрику для українців підніметься з 2.64 грн за кіловат-годину до 3.5 грн. Про це розповів в ексклюзивному коментарі «Главреду» кандидат економічних наук, незалежний експерт Олександр Хмелевський.

«Наразі рішення про підвищення цін на електроенергію з 1 червня ще не ухвалено. Однак це питання активно обговорюється. Скоріш за все новий тариф для населення буде на рівні 3,5 грн за кВт. Схоже, підвищення тарифів буде дещо відкладено», — зазначив експерт.

За його словами, підвищення тарифу на електроенергію можливе з 1 липня чи пізніше. Хмелевський зазначив, що відключення постачання електроенергії населенню, яке відбувається зараз, є своєрідною підготовкою українців до підвищення тарифів.

«Нас запевняють, що енергосистема зазнала величезних руйнувань і для її відновлення потрібно підвищити тарифи. Проте Захід надає Україні чималу допомогу для відновлення енергосистеми, як фінансову, так і постачання енергообладнання. Цієї допомоги за ефективного використання цілком достатньо, щоб забезпечити відновлення енергосистеми без підвищення тарифів», — заявив він.

Хто такий Олександр Хмелевський?

Олександр Хмелевський – незалежний експерт з питань економіки.

Освіта: Київський Національний Університет імені Т.Г.Шевченка, спеціальність – «політична економія».

Науковий рівень: кандидат економічних наук, Інститут економіки НАН України.

Працював у банківській та інвестиційній сфері. Пройшов шлях від економіста до заступника голови правління великого системного банку.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий