Вібратор для жінок

18+

В якийсь унікальний час ми живемо. Ми придумали стільки всякого цікавого і здебільшого корисного, що іноді навіть не підозрюємо, наскільки наше життя може бути класним, якщо ми собі це дозволяємо.

Вібратор для жінок
Вібратор для жінок

Бажання отримувати задоволення і радість у житті в нас закладено з самого початку, оскільки це є основою нашого життя на цій планеті. І якщо щось йде не так, то за бажання можна практично налагодити всі сторони свого життя.

Головне, дозволити собі це зробити, а для початку говорити про це.

Так склалося фізіологічно, що жінці для отримання статевого задоволення треба більше уваги. І в цьому їй чудово може допомогти вібратор.

Якщо у пари складаються довірчі відносини, це дуже чудово, тому що взаємне сексуальне задоволення це і є майже стовідсоткове щастя у відносинах. І якщо чоловік і жінка довіряє один одному, це дуже важливо і гарно для щастя і задоволення.Тоді можна сказати з дуже великою часткою ймовірності, що у них все буде добре, і навіть чудово і не тільки в ліжку, а й у всіх інших стосунках.

І хоч би як це було оригінально почуте, але продажі вібраторів для жінок теж аналізуються, як усі товари призначені для сексуального задоволення жінки, і цифри кажуть, що саме вібратори займають топ продажів у секс шопах.

А тепер про самі вібратори.

Перше, що важливо, це матеріал з якого вони виготовлені.

Вібратори виготовляють із наступних матеріалів:

  • Пластик або ПВХ
  • Силікон
  • Латекс
  • Кібершкіра

У кожного матеріалу є свої переваги та мінуса.

Вироби їх ПВХ чи пластику, що стосується вартості – це найдешевші вібратори. Вони повільно нагріваються до комфортної температури тіла, на відчуття вони теж не супер. Але головну свою функцію вони виконують досить добре.

Силіконові вібратори для жінок – це найпопулярніші вібратори. Вони, прості у догляді. А якщо у вас є алергія на деякі матеріали, силіконові вібратори найбезпечніші в цьому відношенні. На дотик вони досить приємні, як би бархатисті.

У латексних вібраторів свої переваги. Одним із його плюсів, це те, що вироби з нього випускаються у широкій кольоровій гамі. Так само вироби з латексу досить пружні, а на дотик гладкі.

І останній вид матеріалу для жіночих вібраторів – це вироби з кібершкіри. Їх плюс у тому, що вони максимально реалістичні і зовні і за відчуттям. Доглядати їх найскладніше і за вартістю вони найдорожчі.

Декілька слів про те, які бувають вібратори:

Хоча видів вібраторів набагато більше, про них можна дізнатися на www.lavel.com.ua/vibratory/, кілька слів про 2 види:

Перший – це класичний вібромасажер, він призначений для піхви, також може бути використаний для клітора та інших ерогенних зон. За розмірами від понад 12 см це та частина, яка може проникати всередину.

Другий – це вібромасажер для пари. За формою та можливостями, досить практичний, тому що для жінки він контактує і з піхвою та клітором, і при цьому немає проблем для проникнення статевого члена партнера.

Увімкнення та відключення може перебувати як на самому вібраторі, так і буди  дистанційним (пульт, телефон), що у певних випадках буває досить зручно.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий