Раді пропонують спростити реєстрацію земельних ділянок

Раді пропонують спростити реєстрацію земельних ділянок

Депутати пропонують скасувати необхідність розробляти проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки при передачі власнику розташованого на ній будівлі.
Даний законопроект №3190 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо зняття штучних обмежень на реалізацію права на приватизацію та отримання в користування земельних ділянок» зареєстровано у ВРУ. Автори документа — депутати ВР Віталій Сташук, Валерій Лунченко, Леонід Козаченко, Олег Кулініч і Сергій Лабазюк.


Також депутати пропонують в ряді випадків надати органам виконавчої влади та місцевого самоврядування право передавати у власність та користування земельні ділянки державної та комунальної власності за відсутності детального плану або плану зонування.

Мета законопроекту — зняття штучних обмежень на реалізацію права на приватизацію і отримання в користування земельних ділянок, а також  оптимізація процедури оформлення речових прав на земельні ділянки під нерухомим майном та збільшення доходів місцевих бюджетів за рахунок справляння плати за земельні ділянки під нерухомістю.

«Ухвалення даного проекту закону дозволить оптимізувати процес оформлення речових прав на земельні ділянки під нерухомістю, що сприятиме забезпеченню інтересів фізичних та юридичних осіб та створить підґрунтя для збільшення доходів місцевих бюджетів», — йдеться у пояснювальній записці .

Джерело

Loading...

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП