Перший електронний земельний аукціон відбувся в Україні

Перший електронний земельний аукціон відбувся в Україні

Перший електронний земельний аукціон відбувся в Україні
Перший електронний земельний аукціон відбувся в Україні

На платформі OpenMarket держпідприємства СЕТАМ у четвер, 18 жовтня, відбулися перші в Україні електронні земельні торги, інформує 1NEWS з посиланням на прес-службу Держгеокадастру.


Новые способы и возможности финансового благополучия


Так, на аукціоні продали права оренди на 10 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 210 га – по дві в Кіровоградській, Львівській, Одеській, Сумській та Чернігівській областях.

У середньому стартовий розмір річної орендної плати по земельних ділянках становив 8,3% від нормативної грошової оцінки. Кількість учасників варіювалась від 2 до 6.

За результатами аукціону середня річна орендна плата склала 34,3%. Це більш ніж у чотири рази більше від стартового розміру.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку на території Команської сільради Чернігівської обл площею 13 га, де стартова ціна піднялася до 70,73% від нормативної грошової оцінки і становить 157,8 тис. грн.

Найбільше під час торгів виріс розмір річної плати за користування земельною ділянкою на території Василівської сільради Кіровоградської обл. площею 18,26 га і склав 101,3% від нормативної грошової оцінки -122,2 тис. грн.

Також щодо цього лота було зафіксовано найбільшу кількість зроблених у ході аукціону кроків – 2 333 кроки.

Загалом до місцевих бюджетів за результатами перших електронних земельних торгів щороку надходитиме понад 630 тис. грн.


Loading...

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП