Названо 5 найефективніших способів заощадити на оплаті рахунків за воду

RU

Названо 5 найефективніших способів заощадити на оплаті рахунків за воду
Названо 5 найефективніших способів заощадити на оплаті рахунків за воду

Українці щомісяця сплачують чималі суми за водопостачання. Але вони можуть знизити суми в платіжках, якщо створять нові звички для себе та членів сім’ї. Прості дії допоможуть непогано заощадити на оплаті рахунків за воду, повідомляє today.ua.Вода у душі

Всі люди включають воду в душі і чекають, доки з крана почне текти тепла вода, щоб можна було помитися. Але ту рідину, яка зазвичай витікає в каналізацію, можна використовувати. Просто зберіть її та поливайте квіти, помийте підлогу або знайдіть інше застосування.

Миття овочів та фруктів

З відкритого крану в середньому за хвилину витікає від 5 до 10 літрів води. Тому, щоб заощадити, можна мити овочі та фрукти у набраній у миску воді. А після цією водою можна полити кімнатні рослини.

Душ замість ванни

Звичайно, іноді хочеться лягти у гарячу ванну з піною та розслабитися. Але робити це щодня не варто, бо доведеться віддати усю зарплату на оплату рахунків за воду. Найкраще приймати душ, але не більше п’яти хвилин. Це допоможе значно зменшити витрати.

Спеціальні змішувачі

Зараз у магазинах можна знайти масу змішувачів та насадок на крани, які допомагають витрачати менше води. Вони коштують не дуже дорого, проте швидко окупляться за рахунок скорочення сум у платіжках за водопостачання.

Закривайте крани

Корисно буде виробити звичку закривати кран, коли чистите зуби чи намилюєте посуд. Це допоможе суттєво скоротити витрату води та зменшити суми у платіжках.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий