Які плюси порталів безплатних оголошень для тих хто шукає товари чи послуги?

Які плюси порталів безплатних оголошень для тих хто шукає товари чи послуги?
Які плюси порталів безплатних оголошень для тих хто шукає товари чи послуги?

Сайти оголошень мають популярність серед споживачів першою чергою тому, що на таких ресурсах можна купувати абсолютно різні товари й знайти майже будь-які послуги. Не доводиться витрачати час на пошуки в інтернет-магазинах, де переважно перелік типів товарів і послуг більш обмежений. Кожна дошка безкоштовних оголошень дозволяє розміщувати об’яви про продаж як нових, так і вживаних товарів. Більшість ресурсів не приховують контактної інформації авторів оголошень, що дає змогу напряму зв’язуватися з ними для уточнення деталей та укладення угоди.

Крім цього, споживачів приваблюють такі особливості:

  • зрозумілі системи категорій, завдяки яким можна легко знайти потрібний товар чи послугу;
  • наявність фільтрів для уточнення пошуку. Можна визначити межі за вартістю, уточнити пошук певним регіоном чи містом;
  • велика кількість пропозицій, серед яких можна обрати найбільш підхожий варіант. Так, наприклад, можна відшукати та купити товар у продавця зі свого міста, щоб не вкладатися в оплату доставлення поштовими операторами.


Окремий плюс – безпечність придбання товарів. На сайтах передбачені заходи для уникнення неправомірних дій щодо користувачів, вказуються рекомендації, як поводитися, щоб уникнути зіткнення з недобросовісними продавцями. Персональні дані покупців, як і продавців, надійно захищені, тому не потраплять у розпорядження стороннім особам.

Чому потенціалом таких ресурсів варто скористатися підприємцям?

Які плюси порталів безплатних оголошень для тих хто шукає товари чи послуги?
Які плюси порталів безплатних оголошень для тих хто шукає товари чи послуги?

Якщо розглядати переваги сайтів з об’явами для бізнесу, до найвагоміших відносяться:

  1. Мінімальні вкладення фінансів. Можна безплатно розміщувати об’яви, а за невелику вартість, при потребі, скористатися додатковими послугами, наприклад, закріпити в топі категорії.
  2. Простий інтерфейс з можливістю додавання необхідної кількості фото.
  3. Більшість порталів працює 24/7, тобто, розмістити оголошення можна у будь-який зручний момент.
  4. Цілеспрямованість. На відміну від реклами в газетах чи на телеканалах, оголошення бачать дійсно зацікавлені люди. Цьому сприяє наявність системи категорій на сайті – так, наприклад, якщо покупцю потрібні автозапчастини, він відразу зайде у відповідний розділ, де знаходяться тематичні об’яви.
  5. Швидке розміщення. Не потрібно довго чекати, поки оголошення стане доступним для потенційних клієнтів.
  6. Ефективність. Оголошення відразу після публікації починає набирати перегляди. Чим більш відвідуваний ресурс, тим більше переглядів.

Щоб підвищити кількість переглядів, практично кожна дошка безкоштовних оголошень пропонує додаткові послуги з просування об’яв. Якщо потрібно додати помітності та збільшити охоплення, доречно замовити пакет оголошень. Пропонуються різні пакети, в рамках яких підвищується видимість оголошень різними способами на певну кількість днів. Якщо є достатньо часу, хорошим рішенням стане використання декількох порталів відразу. Час потрібен не лише для публікації пропозицій, а й для спілкування з покупцями/споживачами. Так, варто якомога оперативніше відповідати на питання людей, що відгукнулись на об’яву, надаючи їм вичерпну інформацію. Уважне ставлення до споживачів – це те, що допоможе збільшити імовірність укладення угоди. А її нестача призводить до того, що потенційний клієнт, не діждавшись відповіді, надає перевагу співпраці з іншим продавцем.

Оставьте комментарий