Укрпошта доставить продукти харчування та товари першої необхідності на деокуповані території та у прифронтові регіони України

Укрпошта доставить продукти харчування та товари першої необхідності на деокуповані території та у прифронтові регіони України.

Національний поштовий оператор став партнером компанії «АТБ-маркет» та долучився до реалізації масштабного проєкту доставки продуктів харчування та товарів першої необхідності на деокуповані території та у прифронтові регіони України.

Відтепер отримати найнеобхідніше можуть жителі наступних областей:

  • Донецької
  • Харківської
  • Херсонської

Послугою доставки також можуть скористатися жителі інших регіонів, які мають родичів та близьких на прифронтових територіях, аби подбати про них та допомогти у поверненні до нормального життя.

Станом на сьогоднішній день Укрпошта здійснює доставку продуктів харчування та  побутових товарів з магазинів торговельної мережі «АТБ» до 150 населених пунктів Харківщини, Донеччини та Херсонщини. До населених пунктів, в яких через руйнацію відсутні великі мережі продуктових магазинів, замовлені товари потрапляють за допомогою пересувних відділень Укрпошти. Перелік населених пунктів постійно оновлюється та розширюється https://www.atbmarket.com/dhelp-citiesМасштабний проєкт з підтримки місцевого населення звільнених та прифронтових територій компанія «АТБ-маркет» розпочав в партнерстві з Укрпоштою. Стартовим регіоном реалізації проєкту стала звільнена Харківщина, яка зазнала значних руйнувань під час бойових дій та протягом тривалого періоду нищівної окупації. Компанія в партнерстві з Укрпоштою організувала доставку найнеобхіднішого провіанту через відділення поштового оператора.

Весь процес від замовлення продуктів в інтернет-магазині АТБ  до отримання у поштовому відділені займав у середньому від двох до п’яти робочих днів. Згодом географія проєкту розширилася на території Херсонської та Донецької областей. Глобальна мета проекту – не тільки забезпечити місцевих жителів продуктами харчування, а й допомогти їм у відновленні побуту та поверненні до звичайного мирного життя.

Для того, щоб зробити замовлення продуктового набору в інтернет-магазині «АТБ», потрібно виконати три кроки:

1. Обрати населений пункт на сайті магазину «АТБ» (у формі вибору)

2. Наповнити свій кошик, обрати службу доставки – Укрпошта та оформити замовлення

3. Отримуємо посилку у відділенні Укрпошти та сплатити доставку.

Вага кожного замовлення може бути від 10 до 100 кг, в залежності від відділення, на яке обрана доставка. Доставка продуктів та товарів здійснюється від 2 до 7 днів, враховуючи віддаленість населеного пункту. Спеціально для того, щоб у жителів деокупованих територій та прифронтових регіонів була можливість скористатися послугою та задовільнити свої потреби у найнеобхіднішому, Укрпошта додає додаткову знижку у 20% на доставку до своїх і без того доступних тарифів.

Відстежити відправлення в режимі реального часу можна так само, як зі звичайними посилками, адже після оформлення в особистому кабінеті буде вказаний номер ТТН.Укрпошта традиційно заходить першою на звільнені території Харківщини, Херсонщини, Донеччини з фінансовими, поштовими та логістичними послугами. Насамперед компанія забезпечує видачу пенсій, фінансової допомоги від благодійних організацій та відновлює доставку посилок та періодики. 

Розуміючи потребу та складнощі, з якими стикаються жителі деокупованих територій, Укрпошта змінює формат своїх послуг: так, компанія почала доставляти ліки, які можна замовити прямо в листоноші через паперову форму, а відтепер спільно з АТБ доставляє також продукти харчування на деокуповані та прифронтові території України. 

З повагою

Пресслужба АТ «Укрпошта» 

pr.ukrposhta@gmail.com

чат-бот для запитів: 

@ukrposhta_media_bot

Оставьте комментарий