Херсонцям пропонують безкоштовний курс з основ програмування

Херсонцям пропонують безкоштовний курс з основ програмування bezkoshtovnij-kurs-z-osnov-programuvannya
Херсонцям пропонують безкоштовний курс з основ програмування

Херсонцям пропонують безкоштовний курс з основ програмування

Для надання можливості зробити перший крок в IT, Фонд BrainBasket запускає масштабну програму Technology Nation – безкоштовний курс з основ програмування. Цей курс дозволить усім бажаючим отримати ІТ-освіту світового рівня.
Та вивчити основи найбільш популярних мов програмування, що дасть слухачам хороший базис для подальшого навчання та працевлаштування в IТ-сфері. Матеріали курсу надаються провідними технічними університетами світу, такими як Гарвард, Стенфорд, МІТ – наразі з ними ведуться переговори з вибору максимально вдалої програми.

Заняття проходитимуть у форматі blended learning (змішане навчання), що передбачає самостійну роботу з лекційним матеріалом, який викладений онлайн, і аудиторну практику під керівництвом досвідчених менторів на базі 100 бібліотек по всій Україні (в т.ч. РТЦ Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара).

Участь в програмі не потребує попередніх технічних навичок, подати заявку можуть усі бажаючі. Єдиними критеріями відбору є володіння комп’ютером на рівні впевненого користувача та знання англійської мови на рівні upper-intermediate або вище.

Запрошуються усі, незалежно від віку, місця проживання та інших факторів, взяти участь у безпрецендентній програмі Technology Nation!

Перший етап програми стартує вже 1 березня 2016 року.

Щоб подати заявку – реєструйтеся за цим посиланням http://brainbasket.org/technology-nation/ вже зараз.

ДжерелоОставьте комментарий