У Міносвіти назвали умови переходу на онлайн-освіту

У Міносвіти назвали умови переходу на онлайн-освіту

У Міносвіти назвали умови переходу на онлайн-освітуМіністерство освіти і науки повідомило, що навчальний 2021–2022 рік розпочався у звичному форматі — діти відвідують садочки та школи, а студенти — закладів вищої освіти. Але очікується збільшення захворюваності на гострі респіраторні вірусні хвороби, у тому числі на COVID-19.

Міністерство освіти і науки України повідомило, що залежно від особливостей епідемічної ситуації в кожному регіоні, може змінюватися форма навчання.

«Зелений» рівень епідемічної небезпеки (низький рівень захворюваності) – всі відвідують заклади освіти у звичайному режимі, але дотримуються протиепідемічних заходів.

«Жовтий» та «помаранчевий» рівні епідемічної небезпеки (середній рівень захворюваності) — відвідування закладів освіти можна за умови, якщо в ньому вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Освітній процес забезпечується за різними формами: як дистанційно та і очно.

«Червоний» рівень епідемічної небезпеки (високий рівень захворюваності) — відвідувати заклади освіти заборонено всім, крім вихованців садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1–4 класів шкіл за умови, якщо в закладі вакциновано щонайменше 80 % персоналу. Для інших здобувачів освіти навчання відбувається в інших формах, у тому числі дистанційно.

ДжерелоОставьте комментарий