Про посилення вимог для вступу на лікарські спеціальності у 2017 році

Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона УкраинаПро посилення вимог для вступу на лікарські спеціальності у 2017 році
Про посилення вимог для вступу на лікарські спеціальності у 2017 році

Про посилення вимог для вступу на лікарські спеціальності у 2017 роціЦього року для вступу абітурієнтам потрібно набрати не менше 150 балів з кожного предмета на ЗНО, передає УНИАН.

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич заявила про посилення цього року вимог до абітурієнтів, які вступають на лікарські спеціальності — не менше 150 балів з кожного предмету на ЗНО. Про це вона сказала під час Години запитань до уряду у Верховній Раді.

«Цього року посилюються вимоги на лікарські спеціальності. За поданням Міністерства охорони здоров’я, вступ на лікарські спеціальності буде здійснюватися, якщо у вас буде в кожному сертифікаті не менше 150 балів», – зауважила вона.

Також, за словами Гриневич, передбачається збільшення на 10% державного замовлення для тих вищих навчальних закладів, де буде високий конкурс і абітурієнти з високими балами ЗНО.

«В цьому році ми збільшуємо мотивацію для вступу на технічні і природничі спеціальності за рахунок того, що після зарахування пільговиків весь залишок державного замовлення ми спрямуємо також на ці спеціальності», – сказала вона.

Гриневич додала, що цього року понад 240 тисяч осіб складають ЗНО.

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона Украина

Домашний кабинет


Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП