IT-Sprout — це успішна кар’єра не виходячи з дому

Автор  — Віце-президент організації IT-Sprout  Андрій Роговський — експерт з кіберзахисту та цифрової трансформації (ПриватБанк, Мін’Юст, Держспецзв’язок) публікувався в таких ЗМІ як ТСН, Internet.ua, ITC, Економічна правда та Освіта.Ua у своєму інтерв’ю презентує проект IT-Sprout.

IT-Sprout - це успішна кар'єра не виходячи з дому
IT-Sprout — це успішна кар’єра не виходячи з дому

IT-Sprout — проект, який був започаткований в Україні та  використовує цифрові технології. Онлайн-платформа, яка об’єднує підприємців, менторів та молодих розробників та надає можливість студентам та випускникам для розвитку своїх навичок та отримання досвіду в ІТ сфері.

Ми досягли успіху, залучивши до нашего проекту більше 30 університетів по всій Україні та отримавши більше 5,000 заявок від бакалаврів та випускників, з яких 2,046, за допомогою нашого унікального EdTech-рішення, реалізували свої проекти за менш ніж за 6 місяців, змінюючи стандартні шляхи навчання та працевлаштування в IT, дозволяє учасникам проекту вчитися, працювати та заробляти одночасно.  

Програма онлайн інтернатур IT- Sprout:

https://it-sprout.org.uaДає можливість безкоштовно, менш ніж за 6 місяців  освоїти засвоїти одну із 46 спеціальностей у сфері IT технологій.. Для зарахування до інтернатури за обраною спеціальністю необхідно заповнити форму реєстрації, Якщо важко визначитися з вибором і є питання – можна записатися на кар’єрну консультацію – заповнивши анкету для зв’язку з рекрутером.

Інтерни, які успішно пройшли програму навчання та стажування, отримують запрошення на роботу від наших партнерів, що дуже важливо для випускників  ВНЗ, які після отримання диплому страждають від безробіття

Ми  вважаємо, що наша робота особливо важлива в контексті поточної війни з Росією, тому допомагаємо студентам та випускникам знайти стабільність та безпеку через віддалену роботу. Життя в маленькому місті не повинно бути перешкодою для кар’єри в IT. Наша платформа дозволяє працювати з будь-якого місця, незалежно від обставин.

Основною метою на наступні п’ять років є розширення присутності IT-Sprout в регіонах Європейського Союзу. Ми досягнемо цього, надаючи всеосяжну платформу, яка пропонує широкий спектр послуг, таких як доступ до менторів, індивідуальні можливості стажування та винагороди.

Основні цінності проекту IT-Sprout включають:

Доступність: Ми віримо, що кожен повинен мати можливість отримати якісну IT-освіту, незалежно від їх фінансового стану або місця проживання.

Інновації: Ми прагнемо створювати новітні технологічні рішення, які відповідають потребам наших користувачів і сприяють їхньому розвитку.

Співпраця: Ми вважаємо, що найкращі результати досягаються через співпрацю, тому ми підтримуємо культуру взаємодопомоги та спільної роботи між нашими користувачами, менторами та партнерами.                           

Відкритість: Ми прагнемо створити відкрите середовище, де кожен може вільно висловлювати свої ідеї та думки.

Підтримка: Ми віримо в значення підтримки та допомоги один одному у викликах та проблемах.

Стійкість: Ми прагнемо створити стійку платформу, яка може витримати будь-які виклики, з якими можуть зіткнутися наші користувачі, та продовжувати надавати якісні послуги».

Ми пишаємося нашими досягненнями за перші два роки існування організації та з нетерпінням чекаємо на те, що принесе нам майбутнє, яке ми самі створюємо з натхненням та відданістю. Та дуже вдячні всім нашим учасникам, менторам та партнерам за їх підтримку та внесок в розвиток, як нашої організації так і в розвиток майбутнього нашої країни.

Презентація проектуIT- Spout

Перелік інтернатур

IT SPROUT Річний звіт 2022


Оставьте комментарий