Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?


Помощь для Бондарковой Ларисы Николаевны Протезирование митрального клапана

Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?

Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?

Як херсонцям платити за використану електричну енергію по новому лютий 2019 року?
  • На території Херсонської області послуги з розподілу електричної енергії здійснює лише АТ «Херсонобленерго» (мається на увазі передача електричної енергії мережами, які належать АТ «Херсонобленерго»).
  • В Україні з 1 січня 2019 року відповідно до Закону України «Про ринок електроенергії» послуги з електропостачання для жителів Херсонської області надають різні компанії: оператор системи розподілу – АТ «Херсонобленерго», енергопостачальна компанія ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія» – яка надає універсальну послугу побутовим та малим не побутовим споживачам, постачальник «останньої надії» – Державне підприємство зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго», а також інші постачальники, з переліком яких можна ознайомитися за посиланням suppliers-1.pdf
  • З січня 2019 року АТ «Херсонобленерго» припинило свою діяльність в частині постачання електричної енергії, тому заборгованість, яка утворилася станом на 01.01.2019 року необхідно сплатити вчасно та у повному об’ємі, аби перехід до нового енергопостачальника відбувся максимально комфортно та без взаємних непорозумінь у розрахунках.
  • Варто підкреслити, ті громадяни, які мають заборгованість за використану електроенергію за попередні періоди до 01.01.2019року, мають сплатити борг на рахунок АТ «Херсонобленерго». Якщо борг помилково буде сплачено на інші реквізити – заборгованість буде вважатися непогашеною.
  • Якщо споживачі мають переплату за електроенергію, то наявна переплата у подальшому буде перерахована на рахунки абонентів. Для цього необхідно звернутися до структурного підрозділу обслуговуючої території з відповідною заявою, вказавши розрахункових рахунок банку та здійснити звірку розрахунків.
  • Починаючи з січня 2019 року споживачі отримують рахунки за спожиту електричну енергію від постачальника, з яким вони уклади Договір відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії» та Правил роздрібного ринку електричної енергії, затверджених постановою НКРЕКП від 14 березня 2018 року № 312.
  • Для коректного визначення обсягу спожитої електричної енергії, споживачі можуть зареєструватися в «Особовому кабінеті» на сайті АТ «Херсонобленерго» та, на вимогу Кодексу комерційного обліку електричної енергії, з 1 по 4 число кожного місяця передавати фактичні показники електролічильників. Цією послугою можуть скористатися як побутові, так і юридичні споживачі. Крім того, реєстрація в «Особовому кабінеті» надає можливість споживачам отримувати на електронну адресу додаткову інформацію.
  • Увага! Показники лічильників в інші дні, окрім з 1 по 4 число місяця, прийматися не будуть.
  • Після 6 числа кожного місяця на сайті енергопостачальної компанії, зокрема ТОВ «Херсонська обласна енергопостачальна компанія», в «Особовому кабінеті» споживачі можуть роздрукувати рахунок та оплатити будь-яким зручним способом.

Зазначені зміни здійснюються на виконання державної енергетичної реформи усіма учасниками, які працюють на ринку електричної енергії.

АТ «Херсонобленерго» у межах своєї компетенції чітко дотримується законодавства, зокрема Закону України «Про ринок електричної енергії» та Постанов державного регулятора – Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Джерело

Увага новий рахунок для розрахунків за електроенергію в Херсонська обласна енергопостачальна компанія

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона Украина

Домашний кабинет

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП