Увага Херсонобленерго повідомляє про зміну постачальника електричної енергії побутовим споживачамУвага Херсонобленерго повідомляє про зміну постачальника електричної енергії побутовим споживачам

Увага Херсонобленерго повідомляє про зміну постачальника електричної енергії побутовим споживачам
Увага Херсонобленерго повідомляє про зміну постачальника електричної енергії побутовим споживачам

Шановний споживач!Відповідно до положень ст. 63 та п. 13 Прикінцевих та перехідних положень Закону України “Про ринок електричної енергії” починаючи з 01.01.2019 р. постачання електричної енергії побутовим споживачам (населенню) на території Херсонської області буде здійснювати ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” (ТОВ “Херсонська обласна ЕК”) – постачальник універсальних послуг.

Розрахунки за електричну енергію споживачів з ТОВ “Херсонська обласна ЕК” будуть проводитись за тарифами, затвердженими НКРЕКП України на умовах Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальних послуг, який є публічним (розміщений на офіційному сайті Товариства). Рахунки на оплату будуть виставлятись в персональному кабінеті споживача на офіційному сайті Товариства www.khoek.ks.ua до 7-го числа кожного місяця або направлятись поштою.

Окремо звертаємо увагу, що передавати показники лічильників необхідно до АТ “Херсонобленерго” з 1 по 4 число календарного місяця наступного за розрахунковим, зареєструвавшись в «персональному кабінеті», або без реєстрації, на офіційному веб-сайті АТ «Херсонобленерго» www.ksoe.com.ua, у автоматичному режимі за телефоном, (цілодобово):

(0552) 316-316

за телефонами кол-центру, (цілодобово):

48-06-20

0800500629 

З повагою, АТ “Херсонобленерго”.

Оставьте комментарий

Херсонский ТОП