Терміни передачі показників електролічильника в Херсонську обласну енергопостачальну компанію
Терміни передачі показників електролічильника в Херсонську обласну енергопостачальну компанію

Увага Нові терміни передачі показників електролічильника серпень 2018 року
Терміни передачі показників електролічильника в Херсонську обласну енергопостачальну компанію

На виконання Закону України «Про ринок електричної енергії» відбулися зміни у термінах подачі показників електролічильників. Згідно п. 6 розділу XIII Кодексу комерційного обліку, обсяги спожитої електричної енергії визначаються за розрахунковий період, який становить один місяць. Якщо побутовий споживач самостійно подає дані про обсяги споживання електричної енергії за розрахунковий період, такі дані надаються споживачем не пізніше 4 числа місяця, наступного за розрахунковим, шляхом повідомлення по телефону чи іншими електронними засобами або через свій кабінет на сайті, або через особисте звернення.
Показники передані споживачем у інші дні місяця приймаються (датою їх отримання) та вважаються вихідними даними для визначення показників на перше число наступного календарного місяця шляхом донарахування по середньодобовому споживанню помноженому на кількість днів (діб) між датою їх внесення та першим числом наступного календарного місяця.

У разі відсутності даних про споживання електричної енергії за розрахунковий період (неподання споживачем, неможливості отримання даних контролером) нарахування проводиться по середньодобовому споживанню.

Таким чином, аби уникнути розбіжностей у нарахуваннях за використану електроенергію та одержати рахунок за фактично спожитий обсяг, мешканцям м. Херсона та Херсонської області необхідно зчитувати показники лічильника на перше число календарного місяця, та відтепер передавати показники з 1 по 4 число календарного місяця наступного за розрахунковим.

Побутові споживачі мають можливість передати показники лічильника будь-яким із запропонованих та зручним для них способом.

Сроки и условия внесения информации за использованный газ абонентами у которых стоят газовые счетчики

ХерсонГорВодоКанал когда вносить информацию по количеству использованной воды

Loading...

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП