Способи зробити домашню електромережу більш стабільною та безпечноюБудь-яка електромережа, чи мережа офісу, квартири, заміського котеджу або цілого готелю, повинна відповідати певним вимогам безпеки та надійності. Але, виходячи з виразу «мій будинок — моя фортеця», слідує, що мережа будинку повинна бути бездоганною. Ніхто не зможе зробити її такою, окрім справжніх спеціалістів, спеціально підготовлених для цього. https://220lviv.top/?page_id=432 — це команда професіоналів з профільною підготовкою та багатим досвідом. Наші фахівці здатні зробити будь-яку електромережу безпечнішою, стабільнішою, надійнішою. Нашими майстрами здійснюється і підключення до електромереж на етапі будівництва, що ще краще, тому що всі роботи робляться грамотно з нуля.

Як ми підходимо до справи

Ми працюємо за принципом – «немає нічого, що не можна було б виправити». Співпраця, як правило, починається з дзвінка до офісу. Оператор визначає характер проблеми (розглянемо з прикладу нестабільного напруги у мережі). Від замовника потрібно докладно викласти суть проблеми:

  • Постійно вибиває один чи два автомати у щитку
  • Блимають лампочки
  • Нестабільно працюють електроприлади

За цими «симптомами» наш оператор вже визначає причину проблеми, ставить кілька уточнюючих питань, а потім на місце виїжджає фахівець. Ми працюємо як аварійна служба електромереж – без вихідних та у свята. За допомогою спеціального обладнання наш майстер здійснює відповідні виміри (рівні напруги, витоку, цілісність електромережі та ступінь зношування проводів, правильність проведених раніше електромонтажних робіт).

Виїзд майстрів та електромонтажні роботи

Майстри виїжджають на об’єкт тоді, коли це зручно замовнику. Бригада прибуває на місце у повній амуніції. Вони вже мають все необхідне для того, щоб повністю реанімувати електромережу вашого будинку чи квартири. Яких заходів можна вжити:

  • Демонтаж/монтаж щитка та захисних пристроїв
  • Демонтаж/монтаж трансформатора, стабілізатора (пристрої прийому та розподілення електроенергії)
  • Демонтаж/монтаж електроустаткування (розетки, вимикачі, системи керування та безпеки)
  • Демонтаж/монтаж електропроводки (частковий або повний за потребою)
  • Демонтаж/монтаж пристроїв обліку електроенергії
  • Повторне підключення будинку до ЛЕП
  • Пуско-налагоджувальні роботи

Які гарантії стабільності та безпеки при співпраці з 220lviv.top?

У співпраці з 220lviv.top у вас є гарантії якості, які зафіксовані документально. Але це не головне. Важливо, що вам буде встановлено обладнання найвищої якості: стабілізатори або трансформатори оптимальних потужностей, проводи, кабелі, розетки та вимикачі – все це електрообладнання ви отримуєте за заниженими цінами, оскільки ми постійно співпрацюємо з виробниками такого.

Гарантії ви отримуєте не тільки на папері – протягом гарантійного терміну обслуговування ви отримуєте безкоштовний сервіс та консультації фахівців. У справності електромережі, яка буде обладнана нашими фахівцями, немає жодних сумнівів. Але й від вас потрібно беззаперечно дотримуватися рекомендацій наших майстрів. Порушення правил експлуатації електромережі може спричинити штучні навантаження, результатом яких стане вихід з ладу обладнання, побутових приладів. Ще гірше, якщо внаслідок зневаги до елементарних правил виникне пожежа, хоча ймовірність цього дуже мала.

Подписывайтесь на Telegram канал сайта Блокнот Херсона или в Viber

Оставьте комментарий