Українцям розповіли про причини скорочення субсидій

Українцям розповіли про причини скорочення субсидій

Українцям розповіли про причини скорочення субсидій
Українцям розповіли про причини скорочення субсидій

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у січні-березні 2019 року значно скоротилися у порівнянні з попереднім роком. Це пов’язано зі зниженням кількості субсидіантів, а також сприятливими погодними умовами. Про це йдеться у звіті НБУ, повідомляє today.ua

За даними Національного банку, в I кварталі 2019 року доходи населення продовжували зростати високими темпами. В той же час їх зростання сповільнилося як за рахунок заробітних плат, так і субсидій на оплату послуг ЖКГ.

“Бюджетні видатки на субсидії на оплату послуг ЖКГ скоротилися на 33,6% г/р. З одного боку, відбувалося скорочення кількості субсидіантів (на 41,6% р/р), з іншого боку – падіння обсягів субсидій стримувалося підвищенням тарифів на опалення і гарячу воду”, – заявили в НБУ.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам, в січні-березні склала 649,1 млн гривень, тоді як у той самий період в 2018 році – 471,1 млн гривень.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив українцям, що в травні їм перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. У цей раз субсидія буде призначена тільки тим сім’ям, у яких станом на травень–червень не буде заборгованості за комунальні послуги.

Річну субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. При перерахунку субсидій також будуть перевіряти, наскільки інформація, надана одержувачами, відповідає інформації, яка вказана в декларації.

Звертатися за субсидією з новою заявою та декларацією про доходи потрібно буде тим громадянам, у яких змінився склад сім’ї або рівень доходів.

Подписывайтесь на Telegram канал сайта Блокнот Херсона или в Viber

Оставьте комментарий