Українцям розповіли про причини скорочення субсидій


Помощь для Бондарковой Ларисы Николаевны Протезирование митрального клапана

Українцям розповіли про причини скорочення субсидій

Українцям розповіли про причини скорочення субсидій
Українцям розповіли про причини скорочення субсидій

Субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у січні-березні 2019 року значно скоротилися у порівнянні з попереднім роком. Це пов’язано зі зниженням кількості субсидіантів, а також сприятливими погодними умовами. Про це йдеться у звіті НБУ, повідомляє today.ua

За даними Національного банку, в I кварталі 2019 року доходи населення продовжували зростати високими темпами. В той же час їх зростання сповільнилося як за рахунок заробітних плат, так і субсидій на оплату послуг ЖКГ.

“Бюджетні видатки на субсидії на оплату послуг ЖКГ скоротилися на 33,6% г/р. З одного боку, відбувалося скорочення кількості субсидіантів (на 41,6% р/р), з іншого боку – падіння обсягів субсидій стримувалося підвищенням тарифів на опалення і гарячу воду”, – заявили в НБУ.

Сума субсидій, призначених домогосподарствам, в січні-березні склала 649,1 млн гривень, тоді як у той самий період в 2018 році – 471,1 млн гривень.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко повідомив українцям, що в травні їм перерахують субсидії на новий опалювальний сезон. У цей раз субсидія буде призначена тільки тим сім’ям, у яких станом на травень–червень не буде заборгованості за комунальні послуги.

Річну субсидію будуть розраховувати на основі доходів громадян, отриманих у ІІІ-ІV кварталах 2018 року. При перерахунку субсидій також будуть перевіряти, наскільки інформація, надана одержувачами, відповідає інформації, яка вказана в декларації.

Звертатися за субсидією з новою заявою та декларацією про доходи потрібно буде тим громадянам, у яких змінився склад сім’ї або рівень доходів.

Как узнать задолженность по коммунальным службам города Херсона Украина

Домашний кабинет

Оставьте комментарий

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.

Херсонский ТОП