Який навантажувач краще вибрати для роботи на складі?Який навантажувач краще вибрати для роботи на складі?

Який навантажувач краще вибрати для роботи на складі?
Який навантажувач краще вибрати для роботи на складі?

На сьогодні складські навантажувачі – це найбільш затребуваний вид техніки, що використовується для проведення розвантажувально-навантажувальних робіт і складування різних товарів на вітчизняних підприємствах. Використання таких підйомно-транспортних машин дозволяє майже повністю позбавитися від ручної праці та максимально прискорити процеси, пов’язані з обробкою вантажів.При виборі автонавантажувача слід враховувати безліч факторів, серед яких основними є:

 • вантажопідйомність,
 • висота підйому;
 • комплектація;
 • тип і потужність двигуна;
 • можливість розширення опціональних можливостей; умови експлуатації;
 • особливості маршруту;
 • вид, вага і габарити вантажів.

За типом використовуваного палива прийнято ділити на 4 основні групи:

 1. Дизельні навантажувачі. Це потужні і продуктивні машини, які відмінно підходять для роботи на відкритих майданчиках. Основні недоліки – працюють досить шумно і при цьому виділяють вихлопні гази, через що їх забороняється використовувати у приміщеннях, а також для роботи з продовольчими товарами і ліками.
 2. Бензинові навантажувачі. Теж виділяють вихлопні гази, проте менш шкідливі, тому їх дозволяється експлуатувати в приміщеннях, але тільки з високими стелями та потужною вентиляцією, у т.ч. дозволено використовувати у хімічно агресивному та сильно запиленому середовищі. Шум при роботі видають помірний.
 3. Газові навантажувачі. Для їх роботи використовуються газові суміші. Оптимальний варіант для експлуатації в слабо провітрюваних приміщеннях. Працюють тихіше, ніж будь-які аналоги на інших видах палива.
 4. Електричні (акумуляторні) навантажувачі. У порівнянні з іншими типами – досить малопотужні. Але зате – більш компактні, малошумніта абсолютно екологічні. Ідеально підходять для роботи в умовах обмеженого простору.

Залежно від поставлених завдань, автонавантажувачі можуть комплектуватися повноповоротними вилами різної довжини, подовжувачами для вил, штирями, ковшем, гаком для підйому, а також іншими пристосуваннями для підйому та транспортування вантажів.

В Україні багато фірм пропонує навантажувачі для продажу. Однак найкраще купити автонавантажувач у перевіреного та надійного постачальника, котрий займається такою діяльністю багато років і має хорошу репутацію на ринку складської техніки. Наприклад, можна звернутися в компанію «Денал Груп» (сайт – https://denal.com.ua), яка пропонує за досить доступними цінами нові та вживані (б/в) навантажувачі, завезені з країн Європейського Союзу.

Оставьте комментарий

Херсонский ТОП