Матові натяжні стелі можливості для стилізації

Матові поверхні натяжних стель виправдано вважаються одними з найбільш універсальних, завдяки простій фактурі, яка подібна на фарбоване покриття.

Матові натяжні стелі можливості для стилізації
Матові натяжні стелі можливості для стилізації

Вони встановлюються у будь-яких житлових кімнатах: вітальнях, спальнях чи дитячих, й ідеально підходять для офісних, комерційних або розважальних закладів. Якісні полотна здатні прослужити як мінімум 10 років, і тішити власників приміщень своїм естетичним виглядом й практичними характеристиками. Так, за посиланням https://natyazhnyepotolki.kiev.ua/matovi-natjazhni-steli/ можна замовити конструкції, гарантія на які складає 12 років. Можна створити практично будь-який дизайн, адже модельний ряд достатньо широкий, а здатність до різноманітних поєднань надає свободу у реалізації як спокійних, так і екстравагантних задумів.

Білі та кольорові однотонні моделі: діапазон використання в інтер’єрах

Матові натяжні стелі можливості для стилізації
Матові натяжні стелі можливості для стилізації


Білі матові натяжні стелі − це традиційний варіант, що підходить до різних кольорів стін, предметів облаштування та декору у кімнаті. Слід пам’ятати, що білий може мати різні відтінки – сніжно-білий, молочний, слонова кістка, кремовий і т.д., тому легко вдасться створити цікавий контраст чи поєднати із пастельними тонами в інтер’єрі.

Кольорова палітра натяжних стель із ПВХ складає понад 200 тонів, гама тканинних аналогів дещо менша. Можна вибрати полотно в тон стін чи подібного відтінку – у такому разі вийде ефект цілісного простору кімнати. Якщо приміщення високе, але вузьке, це допоможе гармонізувати сприйняття його геометрії, зробивши її правильнішою. Зазвичай власники помешкань вирішують замовити натяжні стелі світліші, ніж стіни. Темніші або більш насичені стельові покриття – хороший вибір для високих стель у просторих кімнатах.

Стильний вигляд має поєднання з глянцевими полотнами, особливо, у дворівневих конструкціях. Таким чином можна розставити акценти, використавши також різні освітлювальні прилади для різних за кольором та фактурою частин стелі, а також виділити функціональні зони у квартирі-студії або спільній кімнаті.

Матове полотно з малюнками та узорами: коли хочеться підкреслити індивідуальність смаку

Матові натяжні стелі можливості для стилізації
Матові натяжні стелі можливості для стилізації

Сучасні тенденції оформлення оселі передбачають не лише мінімалістичні стилі. Так:

  • Для класичних інтер’єрів (класицизм, античний, бароко, рококо) підходять показні вензелі, геральдичні узори, вишукані рослинні та квіткові орнаменти. Часто застосовують фотодрук −, щоб точно відобразити розкішні фрески або репродукції відомих картин. Втім, друк на плівці чи полотнах використовується й для інших стилів, щоб зімітувати природні фактури та поверхні, прикрасити стелю пейзажами, зображеннями міських краєвидів, тварин, рослин та квітів.
  • Лаконічні новітні стилі, такі, як хай-тек чи мінімалізм, цікаво «заграють» з геометричними малюнками, прямими лаконічними лініями на світлому чи темному матовому покритті. Ці лінії та форми гарно підкреслюються точковими світильниками чи сяйвом світлодіодних стрічок.
  • Попарт, постмодернізм, ф’южн і т.д. – тут оригінальність максимально вітається, тому багаторівневі конструкції, поєднання матової фактури із глянцем, контрастні комбінації, яскраве кольорове підсвічування будуть особливо доречними.

Етнічна стилістика теж не втрачає популярності. Наприклад, встановлення натяжних стель жовтого тону, пісочного й т.д., однотонного чи з ієрогліфами та орнаментами принесе в дім атмосферу давнього Єгипту, химерні завитки на темному матовому фоні – дух східного шику, а біла стеля, що нагадує побілену поверхню, з характерним квітковим та геометричним розписом, додасть неповторного затишного колориту традиційної української хати.

Оставьте комментарий