Гіроборд та гіроскутер особливості та відмінності

На русском языке

Електричний транспорт стає все більш поширеним не лише серед молоді. Ці екологічно нешкідливі транспортні засоби дозволяють швидко дістатися школи або найближчого супермаркету, а також весело провести час на свіжому повітрі. 

Більшість представлених на ринку моделей забезпечують вантажопідйомність понад 100 кілограм та здатні переміщатися нерівною поверхнею. У цій статті будуть розглянуті гіроскутери та  гіроборди , популярні та доступні види електротранспорту.

Гіроборд та гіроскутер особливості та відмінності
Гіроборд та гіроскутер особливості та відмінності


Чим відрізняється гіроборд від гіроскутера?

Гіроборди є платформою з двома великими колесами з боків і вбудованим акумулятором, який заряджається від стандартної електромережі. Час заряджання в різних моделях варіюється від 1 до 4 годин. 

Управління цим транспортним засобом здійснюється за допомогою рухів корпусу райдера. Наприклад, злегка зігнувши ліву ногу, можна змусити гіроборда повернути вліво. 

Потужність двигуна та ємність батареї визначає запас ходу на одному заряді. Залежно від моделі, цей показник знаходиться в діапазоні 10-30 км. Гіроборди можуть їздити не тільки асфальтованою дорогою, але також травою і піском.

Головна відмінність гіроскутера від описаного вище виду еко-транспорту — наявність телескопічної ручки, що полегшує процес керування. У сучасних моделях її висота регулюється для комфортного використання райдерами різного зросту. 

Керувати гіроскутером можна як за допомогою спеціального важеля, так і за допомогою рухів тіла. Просунуті зразки з ємнісними АКБ дозволяють проїхати до 40 км. без підзарядки.

Обов’язкові елементи конструкції гіробордів та гіроскутерів:

  • електропривод;
  • акумуляторна батарея;
  • набір гіроскопічних датчиків;
  • модуль обробки даних (контролер)

Обидві категорії транспортних засобів підтримують синхронізацію з мобільними гаджетами для гнучкого налаштування та керування параметрами їзди.

Який варіант вибрати?

Через наявність важеля керування та більш великогабаритних коліс у середньому гіроскутери важать більше. Водночас наявність ручки полегшує їх перенесення вручну. Гіроборди відрізняються компактною конструкцією та легко поміщаються у сумку або рюкзак. 

Зберігати транспортні засоби обох типів можна у будь-якому зручному місці, де температура не опускається нижче +10 градусів.

Середня вартість гіробордів нижча порівняно з гіроскутерами, причому в них відсутні деякі корисні функції. Проте їхньою головною перевагою вважається виняткова маневреність. Гіроскутери пропонують додаткову стійкість під час їзди, а також більш високу максимальну швидкість та швидкий розгін.

Обидва ці вуличні транспортні засоби — гідна альтернатива традиційним велосипедам та самокатам. Вибрати та замовити онлайн гіроборд чи гіроскутер від провідних брендів можна на сайті магазину Allo в Одесі. Доступна можливість придбати товар на виплат з доставкою в межах регіону.

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий