Рекорди та антирекорди команд Херсонської області в осінній частині чемпіонату другої лігиРекорди та антирекорди команд Херсонської області в осінній частині чемпіонату другої ліги

Рекорди та антирекорди команд Херсонської області в осінній частині чемпіонату другої ліги
Рекорди та антирекорди команд Херсонської області в осінній частині чемпіонату другої ліги

Напередодні Нового року Професійна футбольна ліга оприлюднила підсумкову статистику команд в осінній частині змагань у Другій лізі сезону 2018/19 років.


Які ж результати, згідно цих даних, показали представники Херсонської області?

Так, «Таврія-Сімферополь» стала найкоректнішою командою – її гравці отримали 1 червону і 26 жовтих карток. Разом з тим проти кримського клубу суперники найчастіше порушували правила: в іграх з «Таврією» їхні гравці отримали 4 червоних та 44 жовтих картки!

Серед інших досягнень сімферопольців: одна з найдовших безпрограшних серій (7 матчів з 22 липня по 2 вересня) та одна з найдовших гольових серій (8 матчів з 2 вересня по 19 жовтня).

Херсонський «Кристал» відзначився найдовшою переможною серією – 5 матчів поспіль з 30 вересня по 27 жовтня. Представники обласного центру заслужили звання найбільш безкомпромісної команди – 13 ігор без нічиїх, починаючи з 17 серпня.

Також футболісти «Кристалу» забивали у ворота суперників 7 матчів поспіль (16 вересня-27 жовтня), а пропускали безперервно аж у 9 (з 29 липня по 22 вересня)!

Нарешті, херсонці стали найбільш невідвідуваною командою в гостях – лише 6059 глядачів.

«Мир» з Горностаївки видав безпрограшну серію з 22 вересня по 3 листопада (7 матчів), безнічийну з 21 липня по 15 вересня (9 матчів) і аж дві гольові (по 7 матчів з 28 липня по 9 вересня та з 22 вересня по 3 листопада)!

На рахунку «Миру» також один з найвідвідуваніших матчів сезону: 21 жовтня у Запоріжжі з місцевим «Металлургом» – 3789 глядачів.

Новокаховська «Енергія» цього сезону поки що записала в свій актив (чи скоріше, пасив) 9-матчеву безнічийну серію (з 18 серпня по 13 жовтня) та 4-матчеву програшну (16 вересня-7 жовтня).

Нагадаємо, що після осінньої частини чемпіонату другої ліги «Кристал» посідає 2-е місце в групі «Б», «Мир» – 5-е, «Таврія» – 6-е, «Енергія» – передостаннє, 9-е.

Весняна частина першості розпочнеться 31 березня матчами 18-го туру.

Источник: Таврийские Вести
Оставьте комментарий

Херсонский ТОП