Нова підсистема удосконалить пошук інформації про ВПО та стане ефективним інструментом для вирішення гуманітарних проблем переселенців – Костянтин КошеленкоНова підсистема удосконалить пошук інформації про ВПО та стане ефективним інструментом для вирішення гуманітарних проблем переселенців – Костянтин Кошеленко
Нова підсистема удосконалить пошук інформації про ВПО та стане ефективним інструментом для вирішення гуманітарних проблем переселенців – Костянтин Кошеленко

Мінсоцполітики вітає створення нової підсистеми Єдиної інформаційної бази даних внутрішньо переміщених осіб «Інформаційно-пошукова система». Підсистема розроблена та впроваджена Державним підприємством “Інформаційно-обчислювальний центр Мінсоцполітики” за підтримки Проекту Ради Європи. Ця підсистема є механізмом багатофакторного параметричного пошуку інформації ВПО з інструментом гнучкого формування результатів відбору. 

“Система суттєво удосконалила процес пошуку ВПО на районному, регіональному та центральному рівнях, розширила його критерії та відобразила результати з підсумком і можливістю вивантаження його для використання в роботі.

Також за допомогою ІПС став можливим пошук та відбір інформації про потреби ВПО: продуктові набори, зимовий одяг чи взуття, влаштування дітей в школу чи садок, лікування та реабілітаційні заходи тощо. Ця інформація важлива для прогнозування і оцінки потреб внутрішньо переміщених осіб та ефективного гуманітарного реагування.

Наразі підсистема тестується в 10 районах Києва і до кінця січня 2023 року буде впроваджена по всій території України”, – зазначив Костянтин Кошеленко, заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації.   

Працівники органів соціального захисту населення та зацікавлені центральні органи виконавчої влади відтепер можуть здійснювати в базі ВПО онлайн пошук інформації про внутрішньо переміщених осіб за 42 реквізитами та їх довільною комбінацією, наприклад:

 — за даними довідки ВПО;

— за адресним місцем проживання;

— за місцем реєстрації; 

— за соціальним статусом; 

— за наявністю інвалідності та іншими критеріями.

Джерело Мін_Соц_політики_України

Подписывайтесь на Telegram канал сайта Блокнот Херсона или в Viber

Оставьте комментарий