Як і де шукати роботу під час війни?

Як і де шукати роботу під час війни?
Як і де шукати роботу під час війни?

Розповідаємо про телеграм-канали й сайти з вакансіями у різних сферах діяльності. Ця добірка допоможе знайти роботу як в Україні, так і за її межами – для тих, хто був змушений тимчасово покинути країну.

«Крезюме Вакансії»Це телеграм-канал https://t.me/cresume з вакансіями у креативних індустріях. Ідеально підійде для журналістів, комунікаційників, дизайнерів, SMM-ників, ілюстраторів та представників інших творчих професій.

Workado

Канал https://t.me/workadojobs для тих, хто перебуває в пошуках дистанційної роботи. Здебільшого тут зібрано вакансії у сферах IT та digital. 

JOB for Ukrainians

Ресурс https://t.me/jobforukrainians для пошуку вакансій в Україні та за кордоном. Кожна вакансія супроводжується набором хештегів: локація, сфера діяльності та допомога, яку готовий надати потенційний працедавець.

«Робота для переселенців з України»

Проєкт, https://t.me/helpukrainiansjooble який допомагає переселенцям знайти підробіток чи працевлаштуватися на тривалий час. Вакансії дуже різні й не завжди потребують досвіду роботи чи спеціальної освіти. 

Lobby X

Онлайн-сервіс https://thelobbyx.com з пошуку роботи, де зібрані найрізноманітніші вакансії: від фахівців із кібербезпеки та бухгалтерів до SMM-менеджерів Збройних Сил України. (приготуйте єлектронну пошту, щоб підписатися на новини, вакансії, рекомендовано)

Джерело

Оставьте комментарий