Ви психічно сильніші за більшість якщо відповісте завжди на 8 запитань

RU

Більшість з нас інтуїтивно розуміє, що для досягнення успіху на роботі та в житті потрібно мати навички саморегуляції.

Ви психічно сильніші за більшість якщо відповісте завжди на 8 запитань
Ви психічно сильніші за більшість якщо відповісте завжди на 8 запитань

Психічна стійкість – це здатність продуктивно регулювати свої емоції, думки та поведінку навіть у складних обставинах. Це те, як ви керуєте собою зсередини, щоб краще діяти ззовні. 

Більшість з нас інтуїтивно розуміє, що для досягнення успіху на роботі та в житті потрібно мати навички саморегуляції. Але на практиці це важко зробити, пише УНІАН. CNBC поділилося міні-тестом – якщо ви відповісте «завжди» на ці вісім запитань, ви психічно сильніші за більшість.

Люди з найбільшою психічною силою порівнюють себе лише з тим, ким вони були вчора. Замість того, щоб зосередитися на тому, чи відповідають вони комусь іншому в тому чи іншому відношенні, вони запитують себе, чи стають вони кращими версіями самих себе. 5. Як часто ви кидаєте виклик статусу-кво?

Психічно сильні люди знають, що сміливість веде до зростання. Сміливість означає мислити масштабно, ризикувати, переступати через дискомфорт, пробувати щось нове і приймати зміни заради чогось вартісного.  

Вона вимагає розкриття переконань, які стримують вас, викриття некорисних припущень і застійних історій, які ви розповідаєте самі собі, а також зняття ярликів, які ви самі собі навісили і які вас обтяжують. 

Сміливість означає заміну обмежуючих переконань, таких як «я недостатньо хороший», на переконання, що розширюють можливості, наприклад, «я маю всі здібності, необхідні для досягнення успіху».

6. Чи вмієте ви керувати своїми негативними емоціями в момент їх виникнення?

Психічно сильні люди не дають негативним емоціям взяти гору.  

Замість цього вони намагаються зрозуміти те, що відчувають, і це втрачає над ними владу. Потім вони логічно переоцінюють ситуацію і переосмислюють її таким чином, щоб вжити заходів, які призведуть до позитивних результатів.  

7. Як часто ви (або інші) можете сказати, що ви рішучі?

Нерішучість – це відсутність саморегуляції, дисципліни, сміливості та переконань. Вона особливо шкідлива для людей на керівних посадах. 

На роботі нерішучість може завести організацію в глухий кут, виснажити енергію команди і зашкодити відчуттю впевненості співробітників. Коли лідери не приймають рішення, вони занадто довго залишають кілька варіантів відкритими, що коштує організації грошей.

У житті ж нерішучість дозволяє комусь іншому вхопитися за те, за що не вхопилися ви. Це призводить до того, що ви витрачаєте час на сумніви, який могли б витратити на те, щоб бути першим. 

Психічно сильні люди діють рішуче, оцінюють ціну неправильного рішення в порівнянні з нерішучістю, встановлюють терміни для прийняття рішень, швидше приймають неминучий вибір і охоче роблять жорсткі, непопулярні кроки, коли це необхідно. 

8. Як часто ви притягуєте себе до відповідальності за власні вчинки?

Психічно сильні люди не бояться дивитися в дзеркало і запитувати себе: 

  • «Де я шукаю виправдання замість того, щоб рухатися вперед?» 
  • «Де я уникаю проблеми замість того, щоб вирішувати її?»
  • «Де я звинувачую замість того, щоб бути хоробрим?»

Нести відповідальність за себе і власні рішення не завжди легко, але робити правильні речі рідко буває легко. 

І памʼятайте, навіть якщо зараз ви не можете відповісти «завжди» на всі вищезазначені питання, це не означає, що ви ніколи не зможете. Маючи правильні наміри та інструменти, ви можете стати – і залишатися – психічно сильнішими. 

Подписывайтесь на "Блокнот Херсона" в Telegram или Viber
Оставьте комментарий